ESL One Frankfurt 2016: OG apgynė čempionų titulą

Dota 2 gerbėjus prie ekranų kaustęs ESL One Frankfurt 2016 baigėsi. OG komanda antrą kartą vos per dvi savaites iškovojo pirmąją vietą pasaulinio lygio turnyre. Finale visiškai sutriuškinus Natus Vincere, OG namo vežasi net 125 000 dolerių + 50% gautų įnašų.

20160619_Patrick-Strack_ESLOneFFM16_070A9808_1

Pusfinalių ir finalo eiga:

Pusfinalis Natus Vincere: 2:0 Vega Squadron

Jau nuo pat pirmojo žaidimo pradžios lyderiavo Na‘Vi. Nors buvo tikimąsi greitos pergalės, Na‘Vi dar teko pasistumdyti su Vega. Pagrindinis mūšis, išpranašavęs žaidimo pabaigą įvyko 53-ąją minutę. Vegai priartėjus prie pat Dire širdies, Na‘Vi apsiginė ir privertė priešininkus atsitraukti. Po nepavykusio mūšio Vegos Slark privalėjo kuo skubiau bėgti į vidurinį ir apatinę liniją ir, kol Na‘Vi nepradėjo žygiuoti link Radiant, pabandyti apsaugoti likusius pastatus. Tačiau Na‘Vi užmušus Slark, linija liko tuščia ir priešininkai nesunkiai įžengė į Vegos bazę. Antrasis raundas prasidėjo Na‘Vi nieko nelaukiant ir veržiantis į Radiant. Vos per pirmąją minutę Elder Titan ir Batrider užmušė du Vegos herojus.  Abi komandos iki pat žaidimo pabaigos žaidė agresyviai. Vis dėl to, Vega nesugebėjo atsitiesti po nuostolingos pradžios ir kelialapį į finalą iškovojo Na‘Vi.

Pusfinalis: OG 2:1 Team Liquid

Po pralaimėjimo komandai OG Manila Major finale, Team Liquid gavo šansą atkeršyti ESL One Frankfurt 2016 pusfinalyje. Pirmąjį žaidimą, kuris netruko nė dvidešimties minučių, laimėjo Liquid. Užsivedę Liquid puikiai žaidė ir antrąjį raundą, tačiau viskas apsivertė, kai prie Roshan pit OG užmušė tris Liquid herojus. Po 42-jų minučių atrodė, kad Liquid atsitiesia, tačiau OG nepaliko vilčių ir per midą šturmavo Dire. Liquid teko pripažinti OG pergalę. Paskutinįjį raundą OG pradėjo nukovę priešininkų Riki. Nesiliovę šluoti Liquid herojų, po 22-jų minučių OG turėjo visišką žemėlapio kontrolę. Užspaudę priešininkus žemėlapio viršuje, OG sugriovė bazę ir iškeliavo į ESL One Frankfurt 2016 finalą.

Finalas:  OG 3:0 Natus Vincere

Finale buvo naudojama BO5 (Best of five) sistema tačiau užteko tik trijų raundų, kad būtų išaiškintas nugalėtojas. OG finale sutriuškino Natus Vincere ir apgynė čempionų titulą.

Pirmojo raundo pradžioje pranašumą turėjo OG. Dėl itin greitų support‘ų Na‘Vi niekaip nepavyko nugalėti vidurio liniją saugančio Templar Assassin. OG prie Rosshan pit nukovę tris Na‘Vi herojus ir pačiupę Aegis žygiavo tiesiai į Radiant bazę.

Antrojo raundo pradžia buvo labai panaši į pirmojo, tačiau OG kiek per ilgai užsisėdėję linijose leido Na‘Vi parodyti dantis. Po 20-tos minutės Na‘Vi pateko į didžiulę bėdą – OG sugebėjo nuo žemėlapio nušluoti net keturis herojus. Na‘Vi nebeatsitiesė ir neišlygino rezultato.

Trečiojo žaidimo pradžia buvo sėkminga Na‘Vi, kurie po pirmojo didelio mūšio prie Roshan pit, pačiupo Aegis. tačiau OG susiėmė ir privertė Na‘Vi gintis. Komandoms vėl pradėjus suktis aplink Roshan pit, OG gavo Aegis ir tiesiu taikymu nuskuodė daužyti bokštų. Vėl nukauti keturi Na‘Vi herojai buvo smūgis į paširdžius, po kurio komanda privalėjo susitaikyti su antrąja vieta. OG dar kartą įrodė, kodėl jie yra geriausia pasaulio komanda.

Turnyrinė lentelė

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *