ESL One Frankfurt 2016: antros dienos rezultatai

Team Liquid 2:0 Fnatic

Sugrįžus į žaidimą Fata, Liquid pagaliau parodė savo tikrąjį veidą. Nors pradžia buvo nieko gero nežadanti, Liquid surado spragų Fnatic gynyboje ir pirmasis žaidimas buvo nesunkiai laimėtas. Antrojo žaidimo pradžioje lyderiavo Fnatic, tačiau MinD_ContRoL su herojumi Faceless Void pasuko žaidimą Liquid naudai. Vėliau Liquid demonstravo nepriekaištingą komandinį žaidimą, kuris ir atvedė į pergalę.

Natus Vincere 2:1 Virtus.Pro

Na‘Vi po pralaimėjimo OG tikėjosi nesunkiai atsitiesti ir tęsti kovą turnyre, tačiau Virtus.Pro, su ALOHADANCE priešaky, nė akimirkai neleido atsipūsti. Pirmajame raunde pralaimėjusi Virtus.Pro, antrajame rodė savo nuožmumą ir išlygino rezultatą. Deja, paskutiniajame raunde Na‘Vi turėjo kitokių planų ir išsiuntė Virtus.Pro namo.

Team Liquid 2:0 Alliance

Tą pačią dieną antrąjį mačą žaidę Liquid namo išlydėjo komandą Alliance, kuri turnyre užėmė 6-ąją vietą. Pirmasis žaidimas buvo itin įtemptas – Liquid persvara išryškėjo tik po 38 minutės. Antrajame raunde Liquid iškart ėmėsi iniciatyvos, tačiau žaidimui įpusėjus komanda pradėjo blaškytis. Tai buvo Alliance šansas išlyginti rezultatą, bet Liquid susiėmė ir iškovojo kelialapį į pusfinalį.

Natus Vincere 2:0 compLexity

Nors pirmasis raundas buvo itin greitais, nuožmus ir nuostolingas abejoms komandoms, pergalę išplėšė Na‘Vi. Antrajame žaidime Na‘Vi greitai rinkosi taškus ir po 8 minučių turėjo ryškią persvarą. Po 22 žaidimo minučių Na‘Vi turėjo visišką žaidimo kontrolę ir compLexity nebeliko nieko kito, kaip pripažinti varžovų pergalę.

13394061_949779271787110_6846573200191861390_n

Turnyro tvarkaraštis Lietuvos laiku:

Birželio 19 dienos žaidimai:

11:30: Vega SquadronNatus Vincere (pusfinalis)

14:45: OGTeam Liquid (pusfinalis)

18:45: ? – ? (finalas)

 

Turnyrinė lentelė

Turnyro transliacija

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *