ESL One Cologne 2016: ketvirtfinaliai

Dėl galimybės žaisti ESL One Cologne 2016 Counter Strike: Global Offensive finale, šeštadienio pusfinaliuose susikaus Virtus.Pro, SK Gaming, Team Liquid ir Fnatic komandos. Nugalėtojų komanda namo parsiveš ne tik trofėjų, bet ir 500 tūkstančių JAV dolerių.

20664176660_a4d2e8ca5b_k

Virtus.Pro 2:0 Astralis

Vienos gražiausių ESL One rungtynių daug streso įvarė abiejų komandų fanams. Astralis komandoje žaidė net du pakaitiniai žaidėjai. Vienas iš jų zonic, komandos treneris, žaidė vietoje dupreeh, o gla1ve pakeitė kjaerbye. Nors ir neturėdama dviejų pagrindinių žaidėjų, Astralis sugebėjo pademonstruoti nuostabų žaidimą ir priversti Virtus.Pro paprakaituoti.
Pirmajame žemėlapy Overpass Virtus.Pro nesunkiai laimėjo pirmąją mačo pusę žaisdami už CT – įpusėjus žaidimui rezultatas buvo 12:3. Apsikeitus pusėmis, žaidimas pakrypo danų Astralis naudai. Virtus.Pro nesugebėjo išplėšti pergalės ir teko žaisti pratęsimą. Galiausiai Virtus.Pro laimėjo 19:17. Antrajame žemėlapyje Nuke, Astralis nė kiek neleido atsipūsti priešininkams ir žaisdami už CT pirmąją pusę žaidimo laimėjo 11:4. Tačiau Virtus.Pro nenusileido ir vėl teko žaisti pratęsimą, kurį jie ir laimėjo 19:15.

SK Gaming 2:0 Flipsid3 Tactics

Jau pirmąjį žemėlapį Mirage nuo pat pradžių kontroliavo SK Gaming. Penkioliktajame raunde už teroristus žaidę brazilai nusprendė pajuokauti ir visi 5 komandos žaidėjai nusipirko AWP. Pirmoji žaidimo pusė baigėsi rezultatu 12:3. Apsikeitus pusėmis situacijos kontrolė išliko SK Gaming rankose. Keisčiausias žaidimo epizodas buvo, kuomet 21-ajame raunde Shara užsibug‘ino­ ir pradėjo suktis aplink savo ašį. Raundas nebuvo pradėtas žaisti iš naujo, nes kol Flipsid3 susisiekė su žaidimo administratoriumi, jau buvo pralietas pirmasis kraujas. ESL One taisyklės leidžia raundą pradėti iš naujo tik tuo atveju, jei dar nėra pirmojo kill‘o arba nepadėta bomba. SK Gaming užbaigė žaidimą rezultatu 16:7. Antrasis žemėlapis Nuke buvo labiau įtemptas. Pirmąją mačo pusę žaidimo rezultatai buvo apylygiai, tačiau apsikeitus pusėmis SK Gaming, tapę teroristais, pradėjo atsiplėšinėti nuo varžovų. Flipsid3 susiėmė ir išplėšė pratęsimą, kurį, deja, pralaimėjo rezultatu 19:17.

Team Liquid 2:1 Natus Vincere

Pirmajame žemėlapy Train, Fortūna buvo Natus Vincere pusėje. Nors pirmąją pusę vedė Team Liquid, Na‘Vi sugebėjo išlyginti rezultatą ir atrado jėgų Train užbaigti 16:11 savo naudai. Įžiebtas vilties spindulėlis Na‘Vi iškeliauti į pusfinalį greitai buvo užgesintas. Antrasis žemėlapis Nuke abejoms komandoms sekėsi panašiai. Tačiau įtemptam mačui pratęsimo neprireikė – susiėmus Liquid Nuke buvo užbaigtas rezultatu 16:12. Paskutinis žemėlapis Na‘Vi ypač nepasisekė. Jau nuo pat mačo pradžios Na‘Vi buvo įspausti į kampą. Komandos treneris priešnuodžių nerado ir po rezultato 16:6 Team Liquid iškeliavo į pusfinalį.

Fnatic 2:0 Gambit

Visai neseniai, po rankos traumos į pilnavertį Fnatic komandos gyvenimą įsitraukęs olofmeister drąsiai galėjo rodyti kaip turi žaisti viena iš geriausių pasaulio komandų. Nors rusams Gambit puikiai sekėsi kvalifikacinės ir grupės varžybos, juos ant žemės nutupdė Fnatic’ai. Pirmąjį žemėlapį Train Gambit pralaimėjo itin skaudžiai – 16:5. Ir antrajame Cache Fnatic’ai nesunkiai komandai Gambit ir žiūrovams įrodė, kodėl jie verti žaisti pusfinalyje. Per paskutinį pirmos pusės raundą, kuomet visi Fnatic komandos žaidėjai susipirko AWP, olofmeisteris sugebėjo per dūmus nukauti priešininką priversdamas visą salę ošti. Cache švedai rusus sutriuškino rezultatu 16:3 ir pusfinalyje susikaus su Team Liquid.

20244728534_c7756d41b6_k_01

Komandos pakviestos į turnyrą:

SK Gaming
Natus Vincere
Astralis
Team Liquid
Ninjas in Pyjamas
Fnatic
Counter Logic Gaming
Virtus.Pro.

Komandos, į turnyrą patekusios po kvalifikacijos:

Mousesports
FaZe Clan
OpTic Gaming
Gambit Gaming
Team EnVyUs
Team Dignitas
FlipSid3 Tactics
G2 Esports.

Turnyro tvarkaraštis Lietuvos laiku

Turnyrinė lentelė

Turnyro transliacija

20170708_Adela-Sznajder_ESLOneCNG-2397

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *