Epic Mickey 2 – visoms konsolėms bei su dviejų žaidėjų režimu

Po rugpjūčio pabaigoje iš vartotojų apklausos „išslydusios“ informacijos apie Warren’o Spector’o veiksmo ir galvosūkių platformerio „Epic Mickey“ tęsinį „Epic Mickey 2“, praėjusių metų pabaigoje vėl „netyčia“ išlindo papildomos informacijos apie anksčiau ne itin viešintą projektą. Išplatintas ir iš karto atšauktas naujienų pranešimas „Epic Mickey“ vadina žaidimų serija ir žada, kad antroje dalyje peliuko Mikio laukia dar įdomesni ir spalvingesni nuotykiai. Pagrindinis Disnėjaus herojus vėl leisis į pasaulį, kuriame sutiks dar daugiau pamirštų ir apskritai nežinomų Disnėjaus studijos veikėjų, o žaidimas bus išleistas visoms pagrindinėms šios kartos konsolėms – Xbox360, Playstation 3 bei Nintendo Wii.

Rugpjūčio pabaigos informacijos nutekėjimas - vartotojų apklausa, koks turėtų būti Epic Mickey 2 dėžutės viršelis

Žaidime atsiras galimybė žaisti dviem žaidėjams kooperatyviniame režime split-screen režimu(įdomu kaip dėl online co-op). Antrasis žaidėjas valdys iš pirmojo žaidimo jau žinomą laimingąjį triušį Osvaldą, kuris galės skraidyti bei naudos specialią elektros galią(elektro tazerį?), skirtą kovoti ar susidraugauti su priešais. Kaip ir tradiciškai, pranešimas „netyčiukas“ užbaigiamas brendine Warren’o Spector’o paantrašte – „Sprendimai, kuriuos priimsite žaidime pakeis žaidimo istoriją ir pabaigą“.

Informacijos nutekėjimas neatsako į kelis pagrindinius kylančius klausimus – ar žaidimas turės Playstation Move bei Kinect palaikymą, ar ne.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *