Epic Mickey 2? Kas nors paduokit citriną… Dabar!

Nes man ryt svarbus pokalbis, o nuo veidą plečiančios šypsenos žandai plyš. Taip, taip aš žinau „Epic Mickey“ buvo nusivylimas. Visų pirma todėl, kad jis buvo išleistas tik „Wii“ platformai. Nes šiaip niekas, kam rūpi minimo projekto didybė „Wii“ neturi. Arba turi, bet nenaudoja.

Taip pat buvo problemų su kamera, bet tai nebūtų TOKIA problema, jei žaidimas būtų išleistas normaliam pulteliui. Ne esmė. Žiūrėkite čionai:
Disnėjus ir Warren‘o Spector‘iaus „Junction Point“ pranešė, kad jie kuria „Epic Mickey“ tęsinį. Šį kartą su co–op (mano sūnus ką tik pradėjo vaipytis), visoms trims konsolėms ir… tai bus miuziklas. Dabar mes vaipomės abu. Jaučiuos kaip idiotas, nes mano šypsnis per platus, todėl bėga seilės.

Nes aš tikiu, tikiu, tikiu!

Šiuo atveju tiek Warren‘o talentu sukurti prasmingą co–op, tiek Walt‘o lobynais ir patirtimi verčiant žmones, gyvūnus ir net namų apyvokos daiktus dainuoti.

Pažado įdiegti per 1000 pataisų į kameros darbą, nė negirdėjau. Man vienodai, nes cituoju „nėra nieko geriau už staiga dainą užtraukiančius personažus, o šiame žaidime jie tai darys nuolat“.
Žinau, kad klykaujant iš laimės šia tema, galima pasijusti vienišu, bet ei…

Man nusišvilpt. Paduokit tą sumautą citriną!

Komentarai

Vienas atsakymas
  1. Pavelas 2012/04/05 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *