Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gameon/domains/zaismodnr.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-ultimate/modules/class.su-module.php on line 1195
Electronic Arts: Dragon Age Inquisition — geriausias startas Bioware istorijoje | ŽaismoDNR.lt

Electronic Arts: Dragon Age Inquisition — geriausias startas Bioware istorijoje

Dragon Age: Inquisition parduotuvių lentynas pasiekė pernai, žiemos švenčių metu.

Savo laiške investuotojams Electronic Arts pranešė, kad tai buvo didžiausias startas Bioware istorijoje. Pardavimų rezultatai viršijo ne tik leidėjo lūkesčius, bet ir kultinių žaidimų Žvaigdžių Karų ir Mass Effect visatose startus.

Prieš pasirodant žaidimui Bioware teikė išskirtinį dėmesį Dragon Age: Inquisition istorijai ir veikėjams. Žaidimo scenaristai lankėsi masiniuose renginiuose ir kurstė debatus apie lyčių lygybę ir seksualinių pažiūrų perteikimą žaidimuose. Panašu, kad investicija į tušą, popierių ir talentus atsipirko su kaupu. Nepaisant to, kad techninė žaidimo pusė netviska, o kovos ir gamybos mechanikos toli gražu neprilygsta moderniems AAA standartams, žaidimas sulaukė ypatingo žaidėjų ir kritikų dėmesio. Subtiliai, įdomiai ir dinamiškai pasakojama istorija, pluoštas gyvų, įtikinamai perteiktų veikėjų tikrai neleis likti abejingiems.
Dragon Age: Inquisition yra pelnęs keliolika „Metų Žaidimo“ apdovanojimų ir sulaukė didžiulės LGBT bendruomenės paramos.

Neatmetama ir versija, kad vienu iš žaidimo sėkmę lėmusių faktorių buvo menka konkurencija žanro ribose ir didesnis nei įprasta leidėjo dėmesys. Ketvirtąjame pernai metų ketvirtyje Electronic Arts neturėjo kitų didelių startų, tad žaidėjams nebuvo brukamas tradicinis, kasmetinis šaudyklės ir Need for Speed komplektas.

Mūsų parengtą Dragon Age Inquisition apžvalgą galite pažiūrėti čia:

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *