Ekstra – Lietuviški žaidimai ’12-’14

Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija pristato pastarųjų metų Lietuvoje sukurtų žaidimų montažą.

http://www.lzka.lt

Žaidimų sąrašas (NE pasirodymo montaže tvarka).

Sunny Drops – http://www.eligogames.com/sunny-drops
Pocket Lab – https://itunes.apple.com/app/id668656398
Ironpants – https://itunes.apple.com/lt/app/id801727538?mt=8
Tribe Survival – https://itunes.apple.com/us/app/tribe-survival/id523502035?mt=8
Battle Towers – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameinsight.battletowersandroid&feature=search_result&hl=en_GB
Jelly Love – http://kitoks.com/portfolio?id=13
Baking Fun for kids – https://itunes.apple.com/app/bakingfun-for-kids/id711666913?ls=1&mt=8
Team Paul Skiing – https://itunes.apple.com/app/id804774984
Squake – http://squake.on-5.com/
Ruby Maze Adventure – https://itunes.apple.com/app/ruby-maze-adventure/id714882019
Toy Bomber – https://itunes.apple.com/us/app/toy-bomber/id581087487?mt=8&ign-mpt=uo%3D4
Cubicula – https://itunes.apple.com/us/app/cubicula/id670243853?mt=12&ign-mpt=uo%3D4
At Last not Least – http://www.youtube.com/watch?v=Ya4pjl0U-vE
Slide Circus – http://www.youtube.com/watch?v=Xd-JcwxOh6k
Nulis – http://www.youtube.com/watch?v=iVCBeb_kjpk
Indie Pixel – https://itunes.apple.com/lt/app/id649804179?mt=8
Tiny Story – http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=334PsK8BKMM
Clash of the Damned – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.creativemobile.cod
Happy Chef 2 – http://www.nordcurrent.com/iphone/happy-chef-2
101 Games 2 – http://www.nordcurrent.com/iphone/101-in-1-games-2-evolution
The Curse of Werewolves – http://www.nordcurrent.com/pc/the-curse-of-the-werewolves
Pepi Doctor – https://itunes.apple.com/us/app/pepi-doctor/id733788136?ls=1&mt=8
Pepi Tree – https://itunes.apple.com/us/app/pepi-tree/id587360671?mt=8
Pepi Bath – https://itunes.apple.com/us/app/pepi-bath/id505124220?mt=8
Howler – http://www.howler.com/
Farm Heroes – https://itunes.apple.com/us/app/farm-heroes/id640453097?mt=8
The Monsters – https://itunes.apple.com/us/app/the-monsters/id578601915?ls=1&mt=8
Orborun – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bulkypix.orborun
Lunar Eclipse – http://pixel-punch.com/project.php?project=LunarEclipse
Never Future – http://windowsphone.com/s?appId=3d303de8-4866-412d-a270-9d36c2ad17c7
Pony Day Care – https://itunes.apple.com/us/app/pony-day-care-play-time/id805539093?ls=1&mt=8
VIking Saga: New World – http://realore.com/games/pc/viking-saga-new-world/
Kids Puzzle Fun – https://itunes.apple.com/us/app/kids-puzzle-fun/id665071088?ls=1&mt=8
Kids Boats – https://itunes.apple.com/us/app/kids-boats/id622100445?ls=1&mt=8
Hedgehog in the Fog – http://www.youtube.com/watch?v=CtFGv0Ro8kE
Bugs Invasion 3d – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spacetomato.bugsinvasion
Summer Blog – http://www.summerblog.me/
Gebo Kitchen – http://www.youtube.com/watch?v=gEBwvh4y8dU
ABC Book 3D – http://tagofjoy.lt/?dna=16
Pocket Sheep – https://www.youtube.com/watch?v=E40SHHDrPDM
No Brakes Rally – https://www.youtube.com/watch?v=d9-9zIhsrVE
Boundless Velocity – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.techne.boundlessvelocity
Fuggies Rush – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TechnePlay.FuggiesRush
Joe The Zombie – https://itunes.apple.com/app/joe-the-zombie/id673088915
Roller Coaster Tycoon — http://www.youtube.com/watch?v=iomc1P7HaX8

Komentarai