E3 video perliukai III dalis

Trečias ir didžiausias E3 video perliukų blokas prasideda realistiškuoju crime noir stiliaus nuotykių žaidimu „Heavy Rain“ nuo Quantic Dream kompanijos, atsakingos už vieną sėkmingiausių pastarojo penkmečio adventure žaidimų „Fahrenheit“. Žaidimo siužetas svers atsakyti žaidėją į klausimą, kaip toli jis gali eiti dėl tų, kuriuos myli. Quantic Dream tikriausiai norėtų, kad meilės objektas būtų „Heavy Rain“ ir tas ėjimas toli, būtų bent jau iki gameshop’o:)

Alan Wake
Tęsiu „Heavy Rain“ užsuktą temą ir siūlau peržiūrėti Alano Wake’o antrosios dalies anonsą. Tas pats noir stilius, tik šį kartą – šiek tiek su mistikos prieskoniu. Žaidimas pasirodys tik kitąmet, tačiau apie jį kalbama jau tikrai labai labai seniai.

Prototype
Galinčio keisti savo pavidalus vaikinuko istorija. „Popieriuje“ viskas atrodo labai skaniai.

Wet
Per video rodomus in-game vaizdų siūles šviečiasi Fallout 3. Bet kitaip ir negali būti šiame stilingame šiuolaikinio vesterno stiliaus žaidimuke su moteriška protagoniste Rubi Malone, įgarsinama visai netgi labai žinomos aktorės Eliza Dushku.

Dante’s Inferno
Renesanso klasika moderniame ir brutaliame pavidale

Saboteur
ZX Spectrum turėjo labai puikius žaidimus Saboteur ir Saboteur 2. Pamaniau, kad čia galbūt to žaidimo nauja reinkarnacija, bet kai pamačiau svastikas, supratau, kad toks mano spėjimas – netiesa.

Battlefield: Bad Company 2

Dragon Age: Origins
Bioware kaip pašėlę twittina apie tai, kaip Dragon Age: Origins kala į klyną. Parodys ateitis, tačiau noriu pastebėti, kad pats anonsas savo kokybe tikrai kala į klyną.

Bayonetta
Karščiausias video-gamingo užpakaliukas gotikinėje aplinkoje – tad odiniai drabužiai, kraujo upės ir fatališkumas included by default

The Agency
Pirmasis veiksmo MMORPG, kuris tikrai privalo kalti į klyną. PRIVALO!

Žpat.

Komentarai

Vienas atsakymas
  1. Flasko 2009/06/09 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *