Dvi lietuviškos betos Jūsų vasarai!

Naujienų laidoje jau minėjome, kad šiuo metu dvi Lietuvos žaidimų kūrėjų komandos pradėjo savo būsimų žaidimų testavimą ir ieško aktyvių žaidėjų-testuotojų. Tad jei turite svajonę testuoti žaidimus, bet neturite plano vasarai, kartojame informaciją, kurią turite žinoti.

regnum

Pirmasis žaidimas kurį galite išmėginti — Regnum. Tai taktinė ėjimų strategija kuriama iPad‘ui. Šiame žaidime valdysite herojus ir mėginsite įveikti mūšio lauke esančius oponentus. Kovos vyksta taktiniame žemėlapyje, o kiekvienas herojus turi specialius sugebėjimus, kuriuos naudojant įveikiami priešai. Tam tikra prasme, žaidimas savo stilistika šiek tiek primena “Heroes Of Might And Magic” ar “King’s Bounty: The legend”. Žaidimas šiuo metu aktyviai testuojamas, o dabartinėje versijoje yra du režimai – kampanijos ir požemio. Norint prisijungti prie testuotojų gretų jums prireiks obuolinio telefono ar tapšnoklės. Žemiau rasite visas reikalingas nuorodas:
http://goo.gl/forms/dODWAex6NQi5AAGl2 
http://goo.gl/forms/KHMOzlDYJri7kKec2 

armaldia

Antrasis žaidimas taip pat yra gan ankstyvoje stadijoje, tačiau jau žaidžiamas tinkle. Jei išgirdę tokių klasikinių hitų kaip „Second Life“ ar „Travian“ pavadinimus pasineriate į nostalgiją, šis žaidimas kaip tik jums. Nemokamas naršyklinis RPG Armaldia kažkuo labia primena abu aukščiau minėtus žaidimus. Armaldijoje žaidėjai gali susikurti savo unikalų avatarą ir beveik viskas žaidime gali būti keičiama, tobulinama ir netgi kuriama – daiktai, pastatai, verslai ir taip toliau. Šiuo metu, žaidimas ieško žaidėjų norinčių prisijungti prie testuotojų bendruomenės, kuri padėtų patobulinti produktą. Anktyvoji beta šiuo metu priima pirmuosius Armaldijos gyventojus. Gyvenamosios vietos rezervuotos tūkstančiui žaidėjų ir sparčiai tirpsta, tad paskubėkite prisijungti ir gaukite šaunių dovanų.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *