Dvasinė pusiausvyra technologijų pagalba pagal THQ

Įdomus būtų atsakymas į klausimą – ar kalnas atėjo pas Muhametą, ar Muhametas pas kalną, kai kalbame apie E3 2011 anonsuotą jogos, meditacijos ir Kinectinės pramogos junginį „Deepak Chopra“.

[pullquote]Kalnas atėjo pas Muhametą – kaip teigia vėliau atrastas interneto šaltinis, THQ nusipirko galimybę Chopros metodus perkelti į interaktyvų formatą[/pullquote]Mahometas šiuo atveju – kontraversiškas minties medicinos pranašas Deepak Chopra, kurio medicinos filosofija teigia, kad žmogaus sveikatos ir ilgaamžiškumo raktas glūdi sugebėjime atsikratyti neigiamų minčių ir išgirsti savo kūno signalus. Iš esmės tai labai specifiniai ir nekonkretūs dvasiniai dalykai ir tai, kad kalnas THQ nori juos sukergti su technologijomis, kelia keistą jausmą.

Sunku įsivaizduoti, kad technologija gali būti raktu į dvasinę ramybę, į dvasinio balanso atstatymą ir išlaikymą.“Deepak Chopra“ interaktyvios multimedijos paketas turės žaidimo elementų, artimų tam, ką matėme „Child of Eden“, tačiau produktas pozicionuojamas kaip treniruoklis – proto ir kūno. Viešai išplatintame pranešime THQ viešųjų ryšių specialistai teigia, kad žaidimas leis patirti čakromis paremtą meditaciją, atsipalaiduoti. „Deepak Chopra“ Kinect pagalba fiksuos vartotojo kvepavimą meditacijų metu ir švelniai dalins patarimus.

[pullquote]Mandala yra apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką.[/pullquote]Įdomesni dalykai žadami online integracijoje – žaidėjai galės susikurti savo asmeninę mandalą ir pasidalinti su savo draugais Facebook socialiniame tinkle.

Pats Deepak Chopra – medicininį išsilavinimą turintis alternatyvius gydymo metodus propaguojantis indas, Vakarų kultūroje sulaukęs populiarumo už sugebėjimą sujungti Rytų ir Vakarų alternatyvios medicinos filosofiją. „Deepak Chopra“ tikriausiai yra akivaizdus šio jo sugebėjimo įrodymas.

Kada dvasinė patirtis Kinect’ui pasirodys prekyboje, THQ neatskleidė. Akivaizdu tik viena – tai bus dar vienas būdas pasipelnyti iš nuolat madų besivaikančių pakvaišusių vakariečių su didesnėmis nei vidutinėmis pajamomis, nes šie visuomet turi atliekamų pinigų sveiku protulengvai  identifikuojamoms nesąmonėms.

Komentarai

3 komentarai
  1. Artojas 2011/07/19 Atsakyti
    • Patarėjas 2011/07/19 Atsakyti
  2. Pjovėjas 2011/07/20 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *