Dragon Age: Orgins – Witch Hunt | Išskirtinė proga

Rinkoje užvirusi parsisiunčiamo turinio karštinė man nebepatinka. Prieš metus, buvo visai šauni naujovė, pasirodydavo greičiau už didesnius papildymus (expansion) ir paprastai nereikėdavo niekur eiti ar laukti, viskas vyksta interneto erdvėse. Žinoma tai buvo aukso gysla ir kaip gi ja nepasinaudojus kitiems? Dabar turim praktiškai kiekvieną didesnį žaidimą su trumpesne ar ilgesne parsisiunčiamo turinio uodega. Dragon Age: Orgins sulaukė berods šešių tokių paketų ir dar aibę smulkių niekučių, nė vieno smarkiai nelaukiau, bet va šis, šis yra mano išimtis.

Raganų medžioklės laukiau dėl vienos gan paprastos ir suprantamos priežasties. Mano personažas turėjo šiokių tokių ryšių su žavią burtininke Morringan, kuri ir puikuojasi kaip pagrindinė figūra šiame pakete. Prieš tai buvo Lelianos dainos, problemos pas nykštukus, juodžių kronikos ir dar kažkas. Kai kurie pasakojimai vyko būtajame laike, kai kurie dabartyje, bet kažkokio skirtumo, kad pasaulis keistųsi ar būtų kažkoks progresas aš nemačiau. Buvo tokių kalbų, kad čia, raganų medžioklėje, rasime kažką tokio, bet asmeniškai aš to nemačiau, o gal praklausiau? Gerai, pasufleruosiu, yra eilutė ar dvi apie tai kaip pasaulis keičiasi, artėja kažkas didelio ir taip toliau, bet kas čia naujo? Kaip jis nesikeis, antroji dalis jau lipa ant kulnų!

Ištiesų iš šio paketo gavau to ko ir tikėjausi ir nė lašelio daugiau. Pastaruoju metu buvau nejuokais susimąstęs kokiu keliu čia suka Bioware, ar pinigų pritrūko ar kas.. Bet va gavęs tai ko norėjau šiek tiek atleidžiu vadžias ir duodu dar vieną šansą. Reikėtų iškarto perspėti, jei savo žaidimo perėjime gerai sutarėte su Morrigan, efektas bus didesnis. Jei ne, tai gali būti dar vienas vidutinis kvestas nevertas pinigų, gerai pagalvokite kokie santykiai jus sieja su šios istorijos dama.

witch_hunt003

Tos pačios sienos, tie patys priešai, tie patys.. O ko jūs tikėjotės!?

Jei žaidėte papildymą Awakening, dauguma aplinkų atrodys matytos ir tai tikrai nėra kokybės atvaizdas. Apmaudu, kad tenka trintis tuose pačiuose lygiuose, jei tiksliau, yra viena ar dvi naujai sukaltos erdvės, bet ar to pakanka? Smulkmenos čia, praleidau ten gal dešimt minučių, o kaip kitas likęs laikas, t.y. pusantros valandos? Stebina, kad dauguma dialogų yra šviežūs, greičiausiai naujai ir įrašyti, tai puiku, bet kodėl tada nepaįvairinus tų pačių lygių? Taip, sakysite pagal istorija turėjau grįžt ten ir ten, pamatyti tą ir ana, bet c’mon, man toks jausmas susidarė, kad pirma buvo atsižvelgta kokie yra lygiai ir kaip juos panaudoti galima, o tik tada apie istoriją galvota. Negi tokie lygių dizaineriai užimti, ar kas yra, iškart prisimenu Mass effect 2 parsisiunčiamo turinio pakuotes, ten viskas kaip turi būti, praktiškai neatsimenu, kad tektu grįžti į tas pačias vietoves, bet gana apie tai. Yra kaip yra.

Pasikartojanti tradicija, kiekviename papildyme matyti naujus veidus. Šį kartą be jokių didesnių sentimentų prisijungs karinga elfė, nuotykių ištroškęs burtininkas ir ištikimas keturkojis draugas. Istorijų jei kažkokių nepapasakojo, atliko man daugiau statistiško vieneto vaidmenį. Kadangi mano valdomas herojus kovoja kardu ir skydu, dar kitaip vadinamas tanku, būtinybė turėti kelis gerus žalos darytojus ir healer’į. Bioware tai puikiai supranta, bet jei būčiau magas galvočiau kitaip. Visiems neįtiksi ar ne? Jei tikiesi kažkokios naudos savo herojui, teks nusivilti, čia jos gausi minimaliai. Negavau nei naujų nematytų įgūdžių, nei kažkokių ypatingai vertingų daiktų. Na, nebent keli įdomesni akmenys, vienas iš jų pakelia atakos greitį laikomam ginklui, smagu? Aš sakyčiau senai reikėjo.

witch_hunt002

Drakonų garbintojai - naujas DA:O judėjimas, prisijunk ir tu!

Bandyt pažvelgti iš kitos istorijos pusės turbūt nė neverta, sakykim perėjote DA:O, bet Morrigan nieko svarbaus jūsų kelyje nepakeitė ir šiaip nepaliko jokių simpatijų ar įsimintinų akimirkų. Tokiu atvejų tai bus eilinis kelių dalių nuotykis jau išmintais keliais. Neminėsiu aš to smulkaus scenarijaus, išsiaiškinsite patys, bet tiesiai šviesiai – jei Morrigan jūsų nedomina, nesivarginkite leisti tų 7 dolerių ar 560bw/ms taškų. Nusivilsite. Bet.. Tas vienintelis bet. Jei jums toji ragana kažką reikškė, tai gali būti laukiamiausia kelionė galutinio tikslo link. Nors tai yra tik kelios minutės ir keli sakiniai, būtent šito ir reikėjo. Ištiesų galvojau, kad savo istoriją galutinai užversiu tik pasirodžius antrajai daliai, tačiau ji baigėsi čia. Galbūt matysiu pasekmes, bet manęs ten jau nebebus. Ta liūdna ir tamsi pasaka, baigėsi taip kaip ir turėjo baigtis. Užvertus paskutinį herojaus puslapį pajaučiau tokį palengvėjimą ir padėką, padėką Bioware komandai už suteiktą progą sudėlioti taškus. Visiems Morrigan gerbėjams – rekomenduoju.

Komentarai

17 komentarai/-as/-ų
 1. Sparkis 2010/09/12 Atsakyti
 2. Pjovėjas 2010/09/13 Atsakyti
 3. Pjovėjas 2010/09/13 Atsakyti
 4. Artojas 2010/09/13 Atsakyti
 5. Xanthus 2010/09/13 Atsakyti
 6. Artojas 2010/09/13 Atsakyti
 7. Pjovėjas 2010/09/13 Atsakyti
 8. Ceslovas/neceslovas 2010/09/13 Atsakyti
 9. Pjovėjas 2010/09/14 Atsakyti
 10. Pjovėjas 2010/09/20 Atsakyti
 11. Anck 2010/09/20 Atsakyti
 12. Pjovėjas 2010/10/02 Atsakyti
 13. Artojas 2010/10/02 Atsakyti
 14. ZZ1 2010/10/02 Atsakyti
 15. Pjovėjas 2010/10/02 Atsakyti
 16. ZZ1 2010/10/02 Atsakyti
 17. Pjovėjas 2010/11/17 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *