Dota 2 The International 6: pirmosios ketvirtfinalio kovos

dota2 cover

Po rugpjūčio 8 dienos varžybų su The International 2016 atsisveikino  Vici Gaming Reborn, Team Secret, Escape Gaming ir Natus Vincere.

Nugalėtojų lentelės rezultatai BO3:

MVP Pheonix 2:1 OG

Pirmajame žaidime komandai MVP Pheonix sėkmę atnešė klasikinis „bėgam tiesiai į priešus“ herojų pasirinkimas. Nors beveik visą mačą šiek tiek lyderiavo OG, kortos apsivertė MVP užmušus Roshaną. 33-ąją minutę MVP pavyko rezultatą pakreipti savo naudai 26:27 ir išlaikyti žaidimą savo rankose iki pat pabaigos.  Antrajame žaidime pranašesni buvo OG. Terrorblade, suportas Naga Siren ir Outworld Devourer garantavo OG sėkmę komandiniuose mūšiuose. Po sėkmingo Roshano užmušimo  netrukus žaidimas persikėlė į MVP žemėlapio pusę ir OG nesunkiai laimėjo. Trečiajame žaidime MVP nesiruošė pralaimėti ir jau žaidimo pradžioje žaidė itin agresyviai. Per visą žaidimą Forev Axe ir QO Phantom Assassin nė karto nemirė. OG patyrė sutriuškinimą ir nukrito į pralaimėtojų lentelės pusę. Primename, kad OG buvo A grupės nugalėtoja, todėl galėjo rinktis sau priešininką.

Wings Gaming 2:1 Digital Chaos

Pirmasis žaidimas prasidėjo Digital Chaos nukovus tris priešininkus. DC nestovėjo vietoje ir 11-ąją minutę rezultatas buvo 6:1 DC naudai. Vis dėl to Wings Gaming su Mirana priešakyje pavyko išlyginti rezultatą 7:7. Antroji mačo dalis komandoms sekėsi apylygiai, tačiau žaidimui persikėlus The Dire pusę, DC neberado priešnuodžių ir teko pasakyti GG. Antrajam žaidimui Wings Gaming pasirinko itin keistus herojus – Pudge ir Techies. Vis dėl to, toks pasirinkimas pergalės neatnešė. Jau po penkių minučių rezultatas buvo 5:0 DC nauda. Digital Chaos nė karto neleido atsikvėpti priešininkams ir po 27 minučių Wings buvo sutriuškinti.  Paskutiniajame mače Wings nusprendė nebejuokauti ir pasirinko pažįstamus herojus Rubik ir Timbersaw.  Wings buvo daug pranašesni komandinėse kovose ir 25-ąją minutę pasiekė pergalę. DC krenta į pralaimėtojų lentelės pusę.

Pralaimėtojų lentelės rezultatai BO1:

TNC Pro Team 1:0 Vici Gaming Reborn
Mačas buvo itin įtemptas ir abiems komandoms žaidimas sekėsi apylygiai. Nuo trisdešimtos minutės žaidimas persikėlė į The Dire pusę ir po truputį pradėjo ryškėti nugalėtojas TNC.

LGD-GAMING 1:0 Team Secret
Visą žaidimą užtikrintai lyderiavo LGD-GAMING. Vis dėl to, Secret neleido jiems pasiekti lengvos pergalės. Nors rezultatų skirtumas visą laiką išliko aukštas LGD-GAMING vis nesisekė užbaigti žaidimo. 69-ąją minutę LGD pagaliau prasiveržė į Secret bazę ir ją sunaikino.

Fnatic 1:0 Escape Gaming
Žaidimo pradžia buvo itin lėta. 10-ąją minutę rezultatas buvo 3:1 Escape Gaming naudai. Nors pradžioje žaidimo Escape Gaming užtikrinai lyderiavo, Fnaticams pavyko laimėti svarbų mūšį ir sulyginti rezultatą. 22-ąją minutę įvyko dar vienas svarbus mūšis, po kurio Fnaticai išsiveržę į priekį ir laimėjo. Mačas truko vos 25 minutes.

Team Liquid 1:0 Na‘V
Beveik visą žaidimą lyderiavo Na‘Vi ir tik 30-ąją minutę Team Liquid pavyko išlyginti rezultatą. Liquid nebeleido priešininkams sugrįžti į lyderių pozicijas ir laimėjo. Na‘Vi iškeliavo namo, o Liquid toliau tęsia kovą.

Rugpjūčio 9 d. varžybos:

Nugalėtojų lentelė:
EHOME vs. Alliance
Evil Geniuses vs Newbee

Pralaimėtojų lentelė:
OG vs. TNC
Digital Chaos vs. LGD-GAMING

Transliacijos pradžia  20 valandą Lietuvos laiku. Vienos varžybos neprasidės tol, kol nepasibaigs prieš tai vyksiančios.

Turnyro transliacija
Turnyrinė lentelė

Taisyklės

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *