Dota 2 The International 6: OG palieka turnyrą

dota2koveris didesnis

Po antrosios The International 6 dienos, visų nuostabai, namo iškeliavo A grupės lyderiai ir favoritai OG. Pralaimėtojų lentelės pusėje komandai nepavyko susitvarkyti su TNC.

Nugalėtojų lentelės rezultatai BO3:

EHOME 2:0 Alliance

Po Wild ticket turnyro gavę šansą varžytis turnyre, EHOME ir toliau rodo nepriekaištingą žaidimą. Pirmojo žaidimo pradžioje abi komandos žaidė itin atsargiai. Pirmasis taškas į EHOME sąskaitą įkrito tik penktąją mačo minutę – žaidimas buvo itin vangus ir lėtas. Po 25 minučių rezultatas buvo 4:9 EHOME naudai. Vis dėl to, 30-tąją minutę EHOME pavyko prasmukti link Roshano, pačiupti Aegį ir įbėgus į Alliance bazę, ją sugriauti.  Antrasis žaidimas vyko daug agresyviau. Alliance nenorėjo atiduoti pergalės EHOME ir kaip įmanydami stengėsi, kuo greičiau laimėti keletą mūšių. Nors visas žaidimas buvo apylygis, 27-ąją minutę EHOME susiėmė ir laimėjo svarbų mūšį, po kurio nuo Alliance atsiplėšė rezultatu 14:20. Iki pat žaidimo pabaigos nesugebėję užmušti nė vieno varžovo, Alliance turėjo pripažinti EHOME pergalę.

Evil Geniuses 2:0 Newbee

Antrosiose dienos varžybos susikovė TI4 ir TI5 nugalėtojai Newbee ir Evil Geniuses. Pirmajame žaidime EG pasirinko sau gerai pažįstamą sudėtį su Storm Spirit. Tačiau jau žaidimo pradžioje EG pajautė priešininkų grėsmę –  prieš vieną iš svarbesnių mūšių rezultatas buvo 1:8 Newbee naudai.  Vis dėl to, mūšis po mūšio ir Evil Geniuses sugebėjo persverti rezultatą savo naudai bei nesunkiai laimėti. Antrajame žaidime įvyko kol kas gražiausi TI6 mūšiai. Newbee pasirinko late game sudėtį ir beveik visą žaidimą abi komandos žaidė apylygiai rodydami čempionų titulo vertus mūšius ir nerealius juke‘us.  Newbee laikėsi tvirtai iki pat pabaigos. Vis dėl to, 69-ąją minutę įvyko lemiamas mūšis, kuris pakreipė žaidimą EG naudai.

Epinis Zai pabėgimas

Pralaimėtojų lentelės rezultatai BO3:

TNC
2:0 OG

Dota 2 bendruomenė užgniaužus kvapą stebėjo, kaip daugelio favoritais laikyti OG turėjo nuryti kartėlį ir pasitraukti iš turnyro. Pirmojo žaidimo pradžioje aiškiai lyderiavo TNC, tačiau po 18-ąją minutę įvykusio mūšio OG turėjo šansą pasivyti priešininkus. Nors OG ir užmušė Roshan‘ą, atbėgę TNC išdaužė beveik visą komandą ir, įgiję ženklų pranašumą, laimėjo. Antrasis žaidimas taip pat pateikė daug staigmenų. OG puikiai pradėjo ir vystė savo žaidimą, priešininkus laikydami užnugaryje maždaug dešimtis taškų skirtumu. Nors OG pergalė buvo visai čia pat, bebaimiai TNC šturmavo mid‘ą tiesiai į priešininkų bazę. Šturmas buvo sėkmingas ir OG gėdingai paliko TI6.

Digital Chaos 2:0 LGD Gaming

Pirmajame žaidime mūšių ir mirčių įvyko itin mažai. Vangus, lėtas žaidimas nė vienai komandai neleido įsiveržti į priekį. Vis dėl to, DC nusprendė žygiuoti į LGD bazę ir bandyti laimę ją sugriauti, kas ir iš tiesų pavyko. Antrojo žaidimo pradžioje lyderiavo LGD, tačiau po 26-ąją minutę įvykusio mūšio, DC priešininkus pasivijo. Keli sėkmingi mūšiai ir Digital Chaos nesunkiai įžengė į LGD teritoriją bei sugriovė bazę.

Rugpjūčio 10 d. varžybos:

Pralaimėtojų lentelė:
Fnatic vs. Alliance
Team Liquid vs Newbee

Nugalėtojų lentelė:
MVP Pheonix vs. The Wings Gaming
Evil Geniuses vs. EHOME

Transliacijos pradžia  20 valandą Lietuvos laiku. Vienos varžybos neprasidės tol, kol nepasibaigs prieš tai vyksiančios.

Turnyro transliacija
Turnyrinė lentelė

Taisyklės

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *