Dota 2 The International 6: nugalėtojai – Wings

 

wings

The International 2016 baigėsi ir Dota 2 turi naujus karalius The Wings Gaming, kurie finale nugalėjo Digital Chaos. Dar ketvirtfinalyje Wings buvo ta komanda, kuri DC išstūmė į pralaimėtojų lentelės pusę. Nors Digital Chaos ir neatkeršijo, tačiau vis tiek turnyre parodė puikų žaidimą vertą didžiojo finalo. Iki pat šeštadienio nakties didėjęs prizinis fondas pasiekė 20 770 460 JAV dolerių. Tai rekordinė turnyro prizinė suma visoje e-sporto renginių istorijoje. Nugalėtojai The Wings Gaming namo vežasi  9 120 223 JAV dolerių.

Pralaimėtojų lentelės finalas BO3:

Digital Chaos 2:1 Evil Geniuses

Nors pirmojo žaidimo pradžia sėkmingesnė buvo Evil Geniuses, 19-ąją minutę įvykęs mūšis persvėrė rezultatą Digital Chaos naudai. Prasidėjus 26-ajai minutei rezultatas jau buvo 14:7. DC žaidė puikiai ir, negalėdami apsiginti, EG pasidavė. Antrąjį žaidimą komandos žaidė apylygiai. Vis dėl to, 42-ąją minutę Evil Geniuses jau turėjo ženklų pranašumą 19:11. Taškų skirtumas tik didėjo ir Evil Geniuses su Beast Master ir Medusa priešaky  įžygiavo į priešininkų bazę. Trečiajame žaidime netrūko įtampos ir pradžioje komandos žaidė taškas į tašką. Vis dėl to, 16-ąją minutę EG užmuštas Roshan‘as suteikė komandai pranašumo ir iškart įvykęs mūšis persvėrė rezultatą EG naudai 9:5. Nors beveik visą žaidimą Evil Geniuses pavyko išlaikyti pranašumą, 46-ąją minutę Digital Chaos pradėjo griauti priešininkų bazę ir laimėjo.

Nugalėtojų lentelės finalas BO5:

The Wings Gaming 3:1 Digital Chaos

Dar nepraėjus pirmajai mačo minutei Digital Chaos sugebėjo užmušti Wings Storm Spirit. Nors taškų skirtumu į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda, visą žaidimą jautėsi Digital Chaos dominavimas. Stabilus žaidimus atvedė DC į pirmąją didžiojo finalo pergalę. Vis dėl to, kiti žaidimai DC ypatingai nesisekė. Antrasis žaidimas prasidėjo pirmuoju tašku Wings pusėje su nuostabiu Oracle žaidimu. Nors žaidimas vėl buvo apylygis, 27-ąją minutę užmušę Roshan‘ą Wings gavo proga perimti žaidimą į savo rankas. 37-ąją minutę įvyko lemiamas mūšis, kuriame Wings išdaužė net keturis priešininkų komandos narius. DC nieko nebegalėjo padaryti ir turėjo pripažinti Wings pergalę. Trečiąjį žaidimą jau nuo pat pradžių lyderiavo Wings. Keli iš eilės laimėti mūšiai leido Wings gerokai atsiplėšti ir 20-ąją minutę rezultatas buvo 20:7 Wings naudai. Digital Chaos nebeturėjo šansų ir triuškinančiu rezultatu pralaimėjo. Ketvirtojo žaidimo pradžioje buvo galima pamanyti, kad komandų laukia ir penktasis žaidimas. Digital Chaos žaidė puikiai ir 26-ąją minutę rezultatas buvo 22:11 DC naudai. Tačiau netrukus Roshan‘ą užmušę Wings atsigavo ir sugrįžo į žaidimą. Po laimėtų mūšių Wings išlygino rezultatą ir jį persvėrė 30:27. Wings nieko nelaukę žygiavo į bazę, o DC beliko stebėti, kaip Wings tampa TI6 čempionais.

dota2

Prizų dalybos:

1-a vieta – 9 120 223$: Wings Gaming
2-a vieta –  3 420 084$: Digital Chaos
3-a vieta – 2 176 417$: Evil Geniuses
4-a vieta –  1 450 945$: Fnatic
5-a vieta -6th –  932 750$: EHOME, MVP Phoenix
7 – 8-tos vietos –  518 194$: TnC Pro Team, Team Liquid
9 – 12-tos vietos –  310 917$: OG, LGD Gaming, Alliance, Newbee
13 – 14-tos vietos – 103 639$: Vici Gaming Reborn, Team Secret, Escape Gaming, Natus Vincere


Turnyrinė lentelė

Taisyklės

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *