Dota 2 The International 6: namo važiuoja Newbee ir Alliance

dota2koveris didesnis

Rugpjūčio 10 d. turnyrą paliko įspūdingai prieš Liquid sužaidę Newbee, o Fnatic namo išsiuntė Alliance. Penktadienį įvyks nugalėtojų lentelės finalas, kuriame susikaus Evil Geniuses ir Wings Gaming.

Nugalėtojų lentelės pusfinalių rezultatai:

Evil Geniuses 2:0 EHOME

Pirmojo mačo pradžia daug geriau sekės EHOME.  Po 7 mačo minučių rezultatas buvo 5:0 EHOME naudai. Komanda nelėtino tempo ir jau 13-ąją minutę ėjo mušti Roshan‘o. Viduryje žaidimo Evil Geniuses atsigavo ir nebeleido EHOME nutolti taškų skirtumu. 73-ąją minutę įvykęs mūšis EHOME buvo itin nesėkmingas – Evil Geniuses išdaužė visą komandą ir nesaugomą bazę EG greit nugriovė. Stebėję tiesioginę transliaciją pasakys, kad tokį įspūdinga žaidimą tikrai buvo verta pamatyti. Antrajame žaidime abi komandos pasirinko itin stiprias sudėtis. Nors pačioje pradžioje komandos žaidė taškas į tašką, po keleto galingų mūšių EG atsiplėšė taškų skirtumu. Net dvigubai trumpiau už pirmąjį mačą vykusį žaidimą laimėjo EG. EHOME krenta į pralaimėtoju lentelę.

Wings Gaming 2:0 MVP Pheonix

Pirmojo žaidimo pradžia buvo šiek tiek sėkmingesnė MVP Pheonix, tačiau 17-ąją minutę įvykęs mūšis Wings Gaming leido priešininkus pasivyti. Beveik visą žaidimą MVP Pheonix minimaliai lyderiavo. Wings Gaming pergalę atnešė 32-ąją minutę įvykęs mūšis. MVP Pheonix netekus keturių žaidėju turėjo pasakyt GG ir pasveikinti Wings Gaming su pergale. Antrajį žaidimą MVP Pheonix vėl pradėjo su agresyvia taktika. Tačiau 18-ąją minutę Wings pavyko perlaužti rezultatą į savo pusę.  Iki pat mačo pabaigos, Wings žaidimą laikė savo rankose. 39-ias minutes trukusį mačą Wings užtikrintai laimėjo ir nugalėtojų lentelės finale susikaus su Evil Geniuses.

Pralaimėtojų lentelės rezultatai:

Liquid 2:1 Newbee

Pralaimėtojų lentelės pusėje turnyrą pradėję Liquid ir toliau užtikrintai kopia finalo link. Šį kartą Liquid iš TI6 išmetė Newbee. Pirmajame žadime Liquid lyderiavo jau nuo pačios pradžios. Po 22-ąją minutę įvykusio rezultatas buvo 14:1 Liquid naudai. Nors komanda užtikrintai lyderiavo visą žaidimą, paskutinėmis minutės Newbee parodė neįtikėtiną žaidimą ir comeback‘ą. Team Liquid išbarstė visą įgytą pranašumą ir 53-ąją minutę rezultatas tapo 24:22 Newbee naudai. Liquid teko smarkiai nusivilti ir pripažinti Newbee pranašumą. Antrasis žaidimas buvo kiek panašus į pirmąjį. Didžiuliu taškų skirtumu vėl lyderiavo Team Liquid. Newbee matydami, kaip vienas po kito miršta komandų nariai, 17-ąją minutę neatlaikė spaudimo ir pasidavė. Negaištant laiko, prasidėjo ir trečiasis mačas, kuris Newbee taip pat buvo labai nesėkmingas. Liquid „Naujokus“ triuškino iki pat žaidimo pabaigos. Įpusėjus žaidimui rezultatas buvo 17:3 Liquid naudai. Tiesa, Newbee pačioje žaidimo pabaigoje sumažino skirtumą, tačiau tokio įspūdingo comeback‘o, kaip pirmajame žaidime, neparodė. Team Liquid laimėjo ir kovos prieš Fnatic.

Fnatic 2:0 Alliance

Pirmasis mačas vyko daugmaž apylygiai. 39-ąją minutę, kuomet rezultatas buvo 11:11, Alliance nusprendė užmušti Roshan‘ą. Nors planas klostėsi puikiai, Fnatic‘ams pavyko prisėlinti prie Roshan‘o duobės ir netikėtai užpulti Alliance. Fnatic pavyko išdaužyti beveik visą priešininkų komandą ir įgytų ženklų pranašumą bei jį išlaikyti iki pat žaidimo pabaigos. 63-ąją minutę Alliance pripažino Fnatic pergalę. Antrajame žaidime Alliance pasirinko sau įprastą ir komfortišką sudėtį bei buvo pasiruošus iškart agresyviam žaidimui. Taktika pasitvirtino ir 19-ąją minutę rezultatas buvo 15:3 Alliance naudai. Alliance puikiai sekėsi ir priešininkus laikė gerokai užnugaryje. Deja, Alliance vos per 5 paskutines žaidimo minutes sugebėjo išvaistyti visą taškų skirtumą. Fnaticai 39-ąją minutę išdaužė visą priešininkų komandą ir sugriovė bazę.

Rugpjūčio 11 d. varžybos:

Pralaimėtojų lentelė:
TNC Pro Team vs. Digital Chaos
Fnatic vs. Team Liquid
EHOME vs. ?

Transliacijos pradžia  20 valandą Lietuvos laiku. Vienos varžybos neprasidės tol, kol nepasibaigs prieš tai vyksiančios.

Turnyro transliacija
Turnyrinė lentelė

Taisyklės

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *