Dota 2 The International 6: į didįjį finalą keliauja Wings

dota2koveris didesnis

Penktadienio naktį išaiškėjo pirmoji finalininkė The Wings Gaming komanda, kuri jau šiandien susikaus dėl čempionų titulo. Pralaimėtojų finale kausis Evil Geniuses prieš Digital Chaos. Laimėjusi komanda dėl pagrindinio prizo kovos prieš The Wings Gaming.

Nugalėtojų lentelės finalo rezultatai:

The Wings Gaming 2:0 Evil Geniuses

Pirmojo žaidimo pradžia buvo daug labiau palankesnė Evil Geniuses. Prasidėjus 15-ajai minutei rezultatas buvo 9:3 EG naudai. Vis dėl to, keletas vėliau įvykusių mūšių leido ne tik Wings prisivyti „genijus“, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Po mūšio Wings drąsiai įžengė į priešininkų bazę ir laimėjo. Antrojo žaidimo pradžia vėl buvo daug palankesnė EG. Vienas po kito išgaudyti Wings žaidėjai padėjo Evil Geniuses įgyti ženklų pranašumą ir 16-ąją minutę komanda išėjo mušti Roshan‘o. Wings suprato priešininkų planus ir atbėgo muštis bei laimėjo kovą. Prieš Wings užmušant Roshan‘ą rezultatas buvo 8:10 EG naudai. 23-ąją minutė Wings pavyko persverti rezultatą savo naudai ir sugriauti paskutinius bokštus saugančius bazę. Mačas truko vos 23 minutes ir didįjį finalą keliauja The Wings Gaming,

Pralaimėtojų lentelės rezultatai:

Fnatic 2:0 Team Liquid

Fnatic ir toliau triuškina varžovus bei kovoja dėl galimybės susikauti didžiajame finale.  Penktadienio naktį Fnatic namo išsiuntė Team Liquid. Pirmojo žaidimo pradžioje Fnatic atrodė šiek tiek geriau ir buvo pranašesni. Nors Liquid ir nežymiai atsiliko, 14-ąją minutę įvykęs mūšis padidino Fnatic taškų persvarą 12:5. Mūšis po mūšio ir Liquid padėtis nesikeitė – prasidėjus 30-ajai minutei Fnatic pirmavo 20:9. 47-ąją minutę Team Liquid nusprendė nebegaišti laiko ir sudėti ginklus. Rezultatas buvo triuškinantis – 34:13. Antrajame žaidime Fnatic taip pat spaudė Liquid. 19-ąją minutę rezultatas buvo 19:6 Fnatic naudai. Nors Liquid vėliau pavyko atsigriebti ir sumažinti taškų persvarą iki minimumo, Fnaticai buvo stipresni ir nugalėjo.

Digital Chaos 2:0 Fnatic

Nors Fnatic puikiai pasirodė prieš Liquid, antros varžybos per dieną pasirodė per sunkios. Jau nuo pat pirmojo žaidimo pradžios jautėsi Digital Chaos dominavimas. Net tris kartus užmušę Roshan’ą, DC stūmė Fnatic savo bazės link. 48-ąją minutę DC sugriovė Radiant’ą ir laimėjo. Antrajame žaidime Fnatic’ai neleido priešininkams tiek daug atsiplėšti ir žaidimo pradžia buvo apylygė. Tik po 19-ąją minutę įvykusio mūšio Digital Chaos galėjo šiek tiek atsiplėšti 10:6. 39-ąją minutę DC užtikrintai pradėjo žygiuoti link Fnatic bazės. Nors pastarieji iš paskutiniųjų laikėsi, DC sužaidė puikiai ir sugriovė Fnatic bazę. Digital Chaos turnyre užsitikrino trečiąją vietą.

Rugpjūčio 13 d. finalai:

Evil Geniuses vs. Digital Chaos (pralaimėtojų lentelės finalas)
The Wings Gaming vs. ? (didysis finalas)

Transliacijos pradžia  20 valandą Lietuvos laiku. Vienos varžybos neprasidės tol, kol nepasibaigs prieš tai vyksiančios.

Turnyro transliacija
Turnyrinė lentelė

Taisyklės

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *