Dota 2 The International 6: grupės varžybų rezultatai

dota2 cover

Didžiausio Dota 2 turnyro The International 2016  finalinės kovos jau prasidėjo. Šešiolika geriausių pasaulio komandų kausis dėl rekordinio prizinio fondo, kuris turnyro metu vis dar kyla. Daugiau nei mėnesį trukęs The International 2016 pasiekė įtampos tašką ir jau rugpjūčio 13 dieną sužinosime, kas laimės čempionato pagrindinį prizą siekiantį net 44% viso prizinio fondo.

Į turnyrą buvo pakviestos šešios komandos – OG, Team Liquid, Newbee, LGD Gaming, MVP Pheonix ir Natus Vincere. Dar aštuonios komandos – tai kvalifikacinių turnyrų metu užėmusios pirmą ir antrą vietas Amerikos, Europos, Pietryčių Azijos ir Kinijos regionuose. Keturios komandos, regionų varžybose užėmusios trečiąsias vietas, dėl galimybės užimti likusias dvi grupių vietas rungėsi Wild Card formatu BO3. Tęsti kovą turnyre iškovojo kinai EHOME ir europiečiai Escape Gaming.

 

Grupės varžybų rezultatai:

a grupe b grupe

Po Dota 2 International 2016 grupės varžybų išaiškėjo, kurios komandos skinsis kelią finalo link nugalėtojų lentelės pusėje, o kurios pralaimėtojų. A grupėje geriausiai pasirodė komanda OG, o B grupėje – EHOME. Abi komandos gavo teisę pasirinkti ketvirtfinalio priešininkus, priešingoje lentelės pusėje užimančius 3-4 vietas. OG pasirinkimas buvo MVP Pheonix, EHOME – Alliance.

Rugpjūčio 8 dieną prasidės ketvirtfinaliai, kurie bus transliuojami 20 valandą vakaro Lietuvos laiku. Vienos varžybos neprasidės tol, kol nepasibaigs prieš tai vyksiančios.  Pirmosios ketvirtfinalio dienos antroje pusėje išaiškės 4 eliminuotos komandos, kurios nukris į pralaimėtojų lentelę.

Turnyro transliacija
Turnyrinė lentelė

Taisyklės

 

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *