Dievo Tėvo šortai – Wargame European Escalation

Skaitėtė, ką rašiau apie Codename Panzers: Cold War? Galite nubėgti paskaityti, nes dar kartą kartoti, kad trūksta strateginių žaidimų apie Šaltąjį karą, tingiu. Tačiau taip yra. Laimei, į šią nišą visa galva metasi „Wargame: European Escalation“, o netrukus mesis ir „Wargame: AirLand Battle“.

„Wargame“ apsieina be herojų, veikėjų ar kokio nors įprasto siužeto. Jis turi kelias trumpas kampanijas, kuriose pasakojama apie fiktyvius NATO ir Varšuvos pakto pajėgų susidūrimus, tikėtinai išvystytus iš tikrų istorinių krizių. Nors šiame kare nėra herojų įprastine prasme, visi tavo daliniai kažkiek atitinka tokią kategorizaciją. Jie gauna patirties taškus ir keliauja nuo misijos prie misijos. Jei vieną kurį praradai, daugiau jo nebebus. Jokių begalinių dalinių bangų — o ir kiekvienas skaičiukas, žymintis patyrusių dalinių skaičių, rodo kiek išauginai ir išsaugojai draugų ir herojų.

Gal tas Leopard 1A1 ir neturi kulkosvaidžio ar gerų šarvų. Tačiau 4 patirties lygis žymi tai, kad jis su tavim dar nuo apmokymų misijos. Kažkaip nesinori prarasti. Geriau pakišime kokį lėtą, neįdomų Challanger. Arba dar geriau: su žvalgybininkais atidengę priešo pozicijas, jas sumalsime artilerijos ugnimi. 150 kvadratinių kilometrų plote, suregzk apdairiai užmaskuotų T-55 pasalą. Sukurk tokią šarvuotą koloną, prieš kurią ginantis rekomenduojama naudoti ir maldą. Klausyk kaip Mi-24 pilotai niuniuoja „Ride of the Valkyries“. Aukok pėstininkus brutaliuose miesto gatvių mūšiuose. Prigriebk priešą iš pasalų, iš flango, iš oro… galimybės yra ribotos tik tavo fantazijos ir Šaltojo karo arsenalo…

…Šaltojo karo arsenalo kurį sudaro per 350 istoriškai teisingai atkurtų, Varšuvos pakto ar NATO šalims priklausančių kovos vienetų.

Komentarai

2 komentarai/-as/-ų
  1. Tomas 2013/04/06 Atsakyti
    • JcDent 2013/04/08 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *