Dievo Tėvo Šortai — Blendoku

Žiauriai paprastas ir smagus spalvų žaidimas jūsų Android ar iOS įrenginiui.

Spalvų derinimas — problema su kuria anksčiau ar vėliau susiduria kiekvienas. Būna juk dienų kai turi pats apsirengti, išsirinkti baldo ar automobilinio aksesuaro spalvą. Ir prasideda… Bėda ta, kad apie spalvų derinimą rečiau susimąstantis žmonės, gyvenime spalvas renkasi pagal pomėgius, tarsi nė nežinotų apie tūkstančius kiekvienos spalvos atspalvių, giminingas spalvas ir t.t. Tokiems žmonėms Blendoku pravers labiausiai, nors rekomenduojame mes jį visiems ir kiekvienam.
Blendoku — spalvų derinimo ir galvosūkių žaidimų mišinys. Viskas jame labai paprasta, ekrane matome laukelį kuriame bet kokia tvarka sudėliotos spalvos ir laukelį į kurį tas spalvas reikia perkelti. Pradžioje žaisime tik su atspalviais, turėsim teisingai juos surikiuoti nuo juodo iki balto, ar nuo žalio iki tamsiai žalio laukelių. Vėliau į žaidimą įvedama daugiau spalvų, didėja žaidimo laukas, galiausiai spalvas tenka rikiuoti ne tik horizontaliai, bet ir vertikaliai (pvz.: nuo raudonos iki mėlynos horizontaliai ir nuo tos pat raudonos iki rudos vertikaliai).

Žaidžiasi greitai, rezultatas vertinamas laiku kurį sugaišome, greta pateikiamas kitų pasaulio žaidėjų vidurkis. Smagu ir gyvenimiškai naudinga.

Blendoku Androidui

Blendoku iOS

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *