Didžiosios Britanijos video žaidimų retail rinka traukiasi antrus metus iš eilės

Traukiasi čia ne ta prasme, kad persikelia gyventi į Skandinaviją ar Airiją – rinka mažėja, kas tikriausiai nestebina nė vieno, gyvenančio 2012-aisiais metais. Pinigine išraiška rinkos mažėjimas ne toks didelis kaip pernai, kaip pernai ar užpernai, tačiau procentine išraiška tai gana išraiškingi 13 procentų.

Žaidimų pardavimai krito septyniais procentais. Iš visų platformų, tik Xbox 360 žaidimų pardavimai gali pasigirti augimu. Skaidant metus į ketvirčius, geriausi rezultatai – paskutiniojo – 51 proc. visų pajamų buvo gauta būtent ketvirtajame ketvirtyje, kurio metu buvo išleisti aštuoni žaidimai iš labiausiai parduodamų metų žaidimų dešimtuko.

Daugiau nei dvigubai augo judesiais valdomų žaidimų sektorius, tačiau tai neturėtų stebinti, nes 2011-ieji buvo Kinect metai.

Visas Didžiosios Britanijos video žaidimų retail rinkos dydis 2011-aisias – 2.52 milijardai svarų, iš kurių 1.42 miljardo sudarė žaidimų pardavimai, o 646 milijonai svarų sterlingų – įrangos.

Nors retail rinka ir traukėsi, analitikų vertinimu visa video žaidimų rinka intensyviai augo maitinama digital pardavimų, kurių rezultatai dabartiniame kontekste būtų nepalyginamai įdomesni. Lauksime kol kažkas juos paskelbs.

Komentarai

4 komentarai/-as/-ų
  1. hmz 2012/01/06 Atsakyti
    • Patarejas 2012/01/06 Atsakyti
    • wr 2012/01/06 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *