CG EVENT Vilnius – pagrindinis renginys kompiuterinės grafikos entuziastams

Šią gegužę Vilnius jau antrą kartą taps traukos centru visiems kompiuterinės grafikos profesionalams, entuziastams ir šia sfera besidomintiems menininkams. Gegužės 28 dieną į Lenkų kultūros namus sugūžės dailininkai, animatoriai, modeliuotojai, specialiųjų efektų meistrai ir kiti skaitmeninio meno atstovai iš Lietuvos ir viso pasaulio. „CG Event Europe“ tai unikali erdvė, kurioje susitinka, bendrauja ir žiniomis keičiasi magiško, kompiuterinės grafikos amato specialistai. Lankytojų lauks gyvos diskusijos su kompiuterinės grafikos industrijos žvaigždėmis, įkvepiantys pranešimai ir galimybė susipažinti su skaitmeniniu menu iš arčiau.

20150905_121105

CG EVENT Vilnius 2016 – tai jau antroji tokio mąsto konferencija mūsų regione. Vienos dienos renginio programą sudarys daugiau nei 20 pranešimų, kuriuos skaitys tarptautinio pripažinimo sulaukę kompiuterinės grafikos profesionalai iš Lietuvos, Rusijos, Didžiosios Britanijos, JAV ir kitų šalių. Pranešimai bus aktualūs ne tik kompiuterinės grafikos srityje dirbantiems profesionalams, tačiau ir šia sfera besidomintiems mėgėjams bei studentams.

Renginio metu lankytojai ne tik klausys pranešimų, bet ir pamatys gyvas darbo su kompiuterine grafika demonstracijas, bei naujų sprendimų premjeras. Iš Vokietijos atvyksiantis Glenn Frey yra vienas iš judesiu paremtos kompiuterinės grafikos pionierių ir renginio metu papasakos apie naujas galimybes dirbant su Cinema4D. Viena iš didžiausių internetinių žaidimų kompanijų Wargaming į Vilnių taip pat deleguos įspūdingą pranešėjų kolektyvą, kurie su CG EVENT renginio lankytojais dalinsis įvairiausiomis patirtimis – nuo darbo su įspūdingais specialiaisiais efektais iki dabar ypač populiaraus „pixel art“ dizaino.

Animacijos entuziastų laukia gyvos on-line sesijos su tikrais šio amato žinovais – Juan Pablo Sans (Dreamworks) dirbęs su ypač populiariais filmais šeimai (Ledynmetis, Rio, Legendos susivienyja) papasakos apie kūno kalbos svarbą animacijoje. Kultinės žaidimų kūrėjų studijos „Blizzard“ bendradarbis Shannon Thomas papasakos kaip optimizuoti ir organizuoti darbą, kai studija dirba su ypač didelės apimties projektais.

4T7A4856

Pasaulio kompiuterinės grafikos žvaigždynui akomponuos ir lietuviai. CG EVENT Vilnius metu, pranešimus skaitys ir naujus technologinius sprendimus pristatys Aras Pranskevičius iš Unity. Jurijus Chitrovas (Goodname) kalbės apie kūrybinę viziją komandoje ir iššūkius, kuriuos tenka įveikti, kai prie projekto dirba daugybė žmonių iš viso pasaulio. Vienos iš didžiausios mobiliųjų žaidimų leidėjos King evangelistas Olegas Pridiuk papasakos apie naują žaidimų varikliuką „Defold“.

Visą pranešėjų sąrašą galima rasti čia!

Daugiau informacijos apie CG EVENT Vilnius 2016 galite rasti apsilankę oficialiame tinklalapyje. Šiuo metu taikoma išankstinių bilietų akcija, kuri galioja iki gegužės 14 d. Taip pat taikomos specialios nuolaidos studentams ir aukštųjų mokyklų delegacijoms

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *