„Broliai Pilotai“ ima išmaniuosius – dublis #2

Žaidėjams veteranams tikriausiai nereikia plačiau pasakoti apie „Brolius pilotus“ – Rusijos žaidimų industrijos nuotykio žanro šedevrą, kokiais mus praėjusio tūkstantmečio pabaigoje šėrė sėkmingai operacijas NVS šalyse vykdęs rusų leidėjas 1C. Tai buvo seni geri laikai, kai nuotykių žanras buvo gyvas ir besispardantis talentingų rusų iliustratorių ir rašytojų dėka.

Bet jau ne kartą marintas nuotykių žanras vis randa būdų grįžti ir smogti atgal. Kad ir silpnai, bet smogti. Pasinaudodami išmanizacija ir kaip „Tarybinė daktariška“ dešra grodami nostalgijos stygomis, 1C perleidinėja senuosius žaidimus šiuolaikiniams žaidėjams. Jau netrukus asmeniniams kompiuteriams išeis HD raiškos „Space Rangers“, na o Android, Windows Phone ir iOS įrenginių savininkai gauna jau antrą „Brolių Pilotų“ žaidimą. Šį kartą istorija suksis apie brolių katiną Arseniką ir faktą, kad jis kažkur dingo.

Žaidimas nemokamas, tačiau su turinio užrakinimu – t.y. norėdami įveikti žaidimą ir išsiaiškinti kas nutiko Arsenikui, reikės mokėti – iki spalio 11 – porą dolerių, vėliau – tris.

Android versija: http://bit.ly/15XsXCO

iOS versija: http://bit.ly/18SxILO

Windows Phone: http://bit.ly/181kTPV

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *