Bounty Train Išankstinė Apžvalga

„Train Simulator“ yra traukinių simuliatorius absoliutiems, gal kiek per daug pinigų turintiems fanatikams. „Bounty train“, tuo tarpu, yra mažytis arkadinis traukinių verslo simuliatorius, kurį padarė, kaip suprantu, garvežių maniakai.

Laikrodinis vėžimas yra ansktyvas laikrodinės bombos protėvis

Laikrodinis vėžimas yra ansktyvas laikrodinės bombos protėvis

Žaidimas prasideda nuo to, kad tavo tėvas pasimirė maždaug JAV pilietinio karo išmetinėse. Tačiau jo palikimas yra susietas su geležinkeliu ir, tiksliau, viena linija, kurią piktas kompanijos akcininkas nori tiesti per indėnų žemes. Kas dar turi akcijų? Tavo keturi broliai, todėl teks pačiam sėsti į garvežį, surinkti giminaičius ir nugalėtų blogdarį. Tuo tarpu geležinkelį yra apgulę indėnai ir banditai, o ir valstijos dabar skirstosi į vieną ar kitą frakciją!

Žemėlapyje yra visi dideli, svarbūs miestas - net Niujorkas iš tų laikų, kai dar nebuvo penkiolikmečių svajonių sostine

Žemėlapyje yra visi dideli, svarbūs miestas – net Niujorkas iš tų laikų, kai dar nebuvo penkiolikmečių svajonių sostine

„Bounty Train“ yra, iš esmės, labai paprastas prekybos žaidimas, sukergtas su kiek ribotu RTS. Svarbiausia tavo užduotis yra vežioti krovinį tarp miestų. Paprasčiausiame lygmenyje tai reiškia pirkimą pigiai ir pardavimą brangiai – kiekvienas miestas gamina tam tikras prekes, ir jam reikia tam tikrų kitų. Daug pelningesnis yra misijų vykdymas – dažniausiai prekių pervežimas ilgais, nepatogiais atstumais, vis vengiant pavojų, tačiau už didelius pinigus.

88 doleriai už 5 indėnus? Atrodo, traukiny įrengta kamera, nes mes nesustojom surinkti skalpų

88 doleriai už 5 indėnus? Atrodo, traukiny įrengta kamera, nes mes nesustojom surinkti skalpų

 

Pavojus galima matyti strateginiame žemėlapyje – visada žinosi, ar važiuojant tam tikra trasa teks sulaukti nemalonumų. Tačiau visokie pakelės maniakai amžinai ten netūno – su laiku, banditai pasitraukia, o gali atsirasti ir civilių, siūlančių pigiau nusipirkti prekių. Visgi, mūšių vis tiek bus nemažai. Banditai, indėnai, kareiviai – viskas prasidės nuo paprastų pasalų ir gaudynių ant arklių. Tavo veikėjai gali judėti visame traukinyje, atsišaudyti, gesinti užsiliepsnojusius vagonus ar prekes, kautis su vagoną atkabinti norinčiais blogdariais ar, svarbiausia, žerti anglis į garvežio katilą. Kovos trunka ilgai, nėra labai įdomios, tačiau įtemptos. O vėliau žaidime juk turėsi vagonus su kulkosvaidžiais ir patrankomis, kad pasistatytum beveik Trockio svajonę.

Arklys yra kaip motociklas, tik lėtesnis ir šika

Arklys yra kaip motociklas, tik lėtesnis ir šika

Bet pradėsi tu nuo visiškai nupiepusios, geriausios XVIII a. pradžios technologijos, tiesiog garinio katilo su ratais. Pakankamai sunku iškopti iš skurdžios pradinės konfigūracijos. Labai pravartu – stačiai būtina – nusipirkti keleivių vagoną… kuris leis vežti vieną pakeleivį. Laimei, ir jį galima nusiųsti į garvežį, atlaisvinant vieną savo karių gynybai nuo indėnų. Vagonai yra brangūs, garvežiai dar brangesni, o dar išlaidos angliai, remontui, gydymui, pakeliui sudegusioms prekėms pakeisti…

RPG elementai tokie paplitę, kad tuoj bus ir elementų lentelėje

RPG elementai tokie paplitę, kad tuoj bus ir elementų lentelėje

„Bounty Train“ yra vidutinės klasės žaidimas, turintis ambicijų. Jo pasirinkta tema – traukinių verslas ir kovos – yra neįprasta, net jei kovinė pusė techniškai šiek tiek panaši į „Convoy“. Tačiau JAV pilietinis karas nėra dažnas svečias įprastų žaidėjų kompiuteriuose. Pilietinio karo traukiniai – dar retesnis. Už tai ir sveikiname.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *