Borderlands 2 — Octoberfeeeeest! (solo edition)

Badass sickle.

Greta ginklų be abejo yra ir kitų smagių smulkmenų kurios pravers žmonėms ketinantiems puoselėti su BL2 rimtus santykius. Viduje esanti „Badass“ pasiekimų sistema meta dešimtis iššūkių, kurių didžioji dauguma dar suskirstyta į lygius. Kiekvienas pasiektas lygis leidžia puse procento ar keliais nežymiais punktais pagerinti ginklų naudojimo, pagalbinių efektų, asmeninės sveikatos ar skydų veikimo statistiką. Pusė procento žinoma yra niekis, tačiau likite ištikimi savo personažui ir netrukus procentų dalelės ims virsti sveikais skaičiais, kurių reikšmė be abejo augs eksponentiškai, nes greta to jūs keisite tiek savo įrangą, tiek talentus.

Iš visų seksualinių nukrypimų kuriuos siūlo Pandora, čiuptuvų reikalas man vis dar neaiškus

Kalbant apie įrangą, be ginklų kišenėse dar turėsit skydą, granatų, reliktą ir klasės modifikatorių. Skydai iš esmės atspindi gyvybės stulpelį, nes kad ir kiek būtų gyvybių, praradus skydą didelės reikšmės jos nesudaro. Taigi, su skydais geriau per daug neeksperimentuoti, nors erdvės bandymams yra ir stebėtinai daug. Reliktai dažniausiai įtakoja kažkokius bendrus statistinius vienetus ir manau jų, kaip ir klasės modifikatorių grožis atsiskleidžia žaidžiant tinkle. Turiu galvoje tai, kad šio inventoriaus įtaka asmeninėms statistikoms yra labiau triviali, nors žinoma vėliau randami retesni egzemplioriai, gali padovanoti porą talentų, kas jau yra ne juokas, bet… Bet reliktų ir mod‘ų tarpe pasitaiko ir tokių, kurie tą patį bonusą duoda žaidėjų grupei. Taigi, lupant kokį rimtesnį bosą, keturių žaidėjų komanda gali atsinešti 4 modifikatorius darančius įtaka visai grupei, dažnu atveju tai gali reikšti gan pastebimą patobulinimą 8 sferose.

If you want to go hunt a midget riding a bullymong (aka Bonertoot arba Bonerfat – red. past), go find Midge-Mong in southernshelf bay. If not, you are sad and I no longer wish to speak to you. — Sir Hammerlock

Tuomet dar talentai. Tiesa mano požiūriu tai išskirtinai tinklui ar „hardcore“ žaidėjams skirtas žaisliukas, nes žaidžiant vienam, lygis kyla gan lėtai ir vargu ar vienas žaidimo įveikimas (kad ir su didžiąja dalimi šalutinių misijų) pasiūlys didesnės įvairovės. Smagumynai prasideda nuo maždaug 25,  bet jie yra. Toks delsimas ir turinio marinavimas, gal ne visai būdingas šaudyklėms, bet tai suteikia papildomo gylio, kuris svarbus tiems, kas iš tiesų pamils „Borderlands 2“. Tokie žmonės veiksmo turės visam pusmečiui ar net ilgiau.

Deja... Pošliausias dalykas kurį gali rasti viduje, tai priklausomybę sukeliantys žaidimai aparatai. Geras ėjimas, Moxi.

Žodžiu kosmetinės operacijos nenuėjo veltui. Kažką paminėjau, daug ko nepaliečiau, bet kartais sunku žodžiais perteikti smulkius, iš pažiūros nereikšmingus pojūčius, kurių visuma ir įprasmina laiką su žaidimu. Kaip antai skraidančių reptilijų skabymas nuo dangaus skliauto, tam reikalui naudojant šturmo automatą, vietinių pagamintą „red dot“ taikiklį ir sprogstamas kulkas. Jautiesi kaip zenitinių Flak’ų baterija. Pterotaktilikai suka ratus, tu vedi juos taikiklyje ir tada taip iš lėto BAF, BAF, BAF, BAF, BAF. Sprogstami užtaisai papuošia dangų juodais sprogimų dribsniais, ir ištęžta debesų piene. Šlykštūs paukščiai nardo tarp jų, kartas nuo karto pasigauna skeveldrą ir atlikę gracingą piruetą tėškiasi žemėn. Tai kažkas tokio…

Nesu matęs aiškesnio įspėjamojo ženklo. True story...

Ir tokių, kovinių momentų, kurių dalis priklauso nuo pasirinktų ginklų, dalis nuo priešų, dalis nuo aplinkos objektų, o dalis tiesiog nuo pritrenkiančių, absurdiškos mirties fone atsiveriančių, peizažų, žaidime yra tūkstančiai. Jie paverčia procesą reikšmingu, ne dėl istorijos, lygių ar matematinių išskaičiavimų, o grynai dėl smagumo. Jei turit draugų ir po „Borderlands 2“ kopiją kiekvienam, sveiki atvykę į Oktoberfest’ą. Jei žaidžiat vieni, tada procesas labiau primena smegenų reabilitaciją ir kovą su migrena pagal kalifornijos receptūrą — medicininė kanapė, grynas oras ir dailūs peizažai.

O gal… O gal „Borderlands 2“ man patiko tiesiog todėl, kad sėkmingai užlopė pagiringą prarają kurią atvėrė paskutinis žygis į pragarą. „Diablo III“ fix’as. Aš savąjį gavau.

Pabaigai poema. Nesispoilinkit jei planuojat viską nuodugniai žaisti, bet visais atvejais… Scooter’is ir jo poema išrinktąjai, dėmesio!

Komentarai

10 komentarų
 1. Originalas 2012/10/04 Atsakyti
  • Nowis 2012/10/04 Atsakyti
   • Originalas 2012/10/05 Atsakyti
    • Nowis 2012/10/06 Atsakyti
    • Tomas 2012/10/06 Atsakyti
 2. Nolgorath 2012/10/06 Atsakyti
 3. Originalas 2012/10/06 Atsakyti
 4. Trečias Varnas 2012/10/08 Atsakyti
  • Artojas 2012/10/08 Atsakyti
 5. Nickas 2012/10/20 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *