BOMB Apžvalga | Balandžio purptelėjimas

Myliu „Crimson Skies“ tiek, kiek galiu mylėti skraidymo simuliatorių. Šis žaidimas turėjo nepriekaištingą stilistiką, smagių veikėjų, įdomią istoriją, turtingą pasaulį, krūvą smagių lėktuvų ir puikų arkadinį skraidymo bei kovų modelį. Kažkaip negali šių pagyrimų pritaikyti BOMB, kad ir kiek „Crimson Skies“ minėtų Steam apžvalgos.

2015-09-05_00003

Kažkur tolumoje yra geras žaidimas. Maždaug aštuonis kartus už horizonto

Žaidimas vyksta kažkada tarpukariu, kažkokiose tropinėse salose. Mūsų pilotas Ūsas (prancūzas, tai – Le Ūsas) yra buvęs legendinis pilotas. Buvęs, nes dabar yra išgeriantis, bet smagus vėpla – kaip tik toks mielas nevykėlis, kurį turėtume mylėti. Jis dar turi jauną, entuziastingą japoną padėją, kuris realiai palaiko lėktuvą ore ir verslą nežymiai virš bankroto ribos. Kartu jie bando išgyventi tropiniuose kraštuose.

M9sū herojus!

Mūsų herojus!

Žaidėjas gali apgaulingai nudžiugti, kad Le Ūso lėktuvas nekažkas kitas, o skraidanti valtis – plačiai nelabai žinoma, bet labai svarbi ir labai kieta antro pasaulinio karo lėktuvų klasė. Jeigu ji buvo pakankamai kieta, kad būtų skraidančiu „Expendables“ štabu, tai ir mes neturime kuo skųstis. Modelis pusė velnio, kabina kiek detali…

2015-09-05_00008

Kaip „Crison Skies”, tik suprojektuotas ir suprogramuotas penktokų

Ir čia baigiasi visos pramogos. Skraidymo simuliatoriai yra teisiami pagal savo skraidymo modelius, o BOMB juo pasigirti negali. Arkadų arkada – skraidanti valtis vairuojama kaip malka, suteikia tokį patį feedback, ir šiaip nepaiso skraidymo fizikos dėsnių. „Gazas – dugnas“, ir jokių priežasčių lėtint, o kovos ore visiškai ašaras spaudžia. Kartais tenka subombarduot antžeminį taikinį, o jei nepataikai – tikėtis, kad išsaugojimo taškas buvo neseniai (retai taip).

Vienintelis žaidimo privalumas: skraidanti valtis

Vienintelis žaidimo privalumas: skraidanti valtis

Pačios misijos, ypač pradinės įžanginės, yra siaubingo tempo, ir kelios iš jų galėjo būti sulietos į vieną. Veikėjai nėra tokie simpatiški ar juokingi, kaip kūrėjai tikėjosi. Valtis, kaip minėjau, valdosi nekažkaip, o kadangi ir garsinė pusė streikuoja, tai dar ir jokio džiaugsmo šaudant nėra.

2015-09-05_00006

Dar vienas kadras. Kad taip ji atsidurtų Battlefield

BOMB yra labai liūdnas skraidymo žaidimas. Iš vaikystės pamenu vieną kitą smagų arkadinį simuliatorių, ypač vieną Pirmojo pasaulinio karo. O kai tavo skrydžio žaidimą smagumu lygina su Pirmojo pasaulinio karo aviacija, tai reikia susirūpinti. Tik BOMB kūrėjams jau per vėlu.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *