Blizzard atideda į šalį PvP – siūlo ankstesnį Diablo 3 išleidimą.

Blizzard kaip visada su savio siurprizais. Vakar vakarop Jay Wilson (Game Director) pranešė, kad atideda PvP sistemą tam, kad galėtų ankščiaus paskelbti Diablo 3 išleidimo datą. Atidėjimo priežastis paprasta – sistema neatitiko Blizzard reikalavimų todėl nenorėdami ilgiau gaišti laiko ir taip dar labiau erzinti žaidimo laukiančiųjų, tiesiog atideda PvP sistemą iki tam tikro atnaujinimo. Kompanija po ilgų diskusijų ir ginčų nusprendė, kad išleidimo datos vilkinimas vien dėl PvP sistemo nėra protingas, mat visa istorijos ar solo/co-op sistema yra beveik baigta.

Jay Wilson tai pat tiesiai šviesiai guodžia mus, kad kol jie darbuojasi prie PvP sistemos, mes jau tuoj tuoj galėsime mėgautis ir pačiu žaidimu, taip atrasdami savo mėstamas herojų klases bei jas isisavindami.

Kai PvP sistema bus baigta, ją mums pateiks su žaidimo atnaujinimu. Žadamos teminės arenos, PvP orientuota pasiekimu sistema, teisinga “matchmaking” sistema bei asmeninė progresijos sistema apdovanosianti už sėkmingus kaukolių triuškinimus.

Nors PvP arenos skamba tikrai viliojančiai, asmeniškai man šis sprendimas atneša pasitenkinima ir praskaidrina dieną. Kad ir kaip norėčiau mesinėti priešininkų žarnynus savo kirviu, daug didesnį malonumą jausčiau kapojant Diablo galvą su savo draugais. Tad laukiu nesulaukiu  Diablo 3 išleidimo datos, o PvP tikrai palauks.

Komentarai

3 komentarai/-as/-ų
  1. Epikus 2012/03/10 Atsakyti
  2. artojas 2012/03/10 Atsakyti
  3. inkvizitor 2012/03/11 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *