Bearbuškos Tavo (ne, JŪSŲ) vasarai!

  • 92%
    Tobulas žaidimas vasarai, vakarui, kompanijai ar šeimai. - 92%
92%

Apie šį žaidimą sužinojau visiškai atsitiktinai, kai žiovaudamas tryniau pranešimus spaudai. Pamenu ištryniau ir šį, bet tada grįžau į šiukšliadėžę, kad dar kartą perskaityčiau vieną iš frazių — iPad žaidimas keturiems. Man tai įdomi tema, nes nuo tos dienos kai pamačiau iPad negalėjau suprast kodėl jis toks asmeninis.

Rimtai. Planšetė it žaidimo lenta kuri daro stebūklus, bet nepaisant to, ji beveik visada tarnauja vienam žmogui. Buvo metas kai man teko padirbėti su lietuvišku startuoliu Touchies ir nuo tada aš vis užmetu akį ieškodamas to tobulo žaidimo dviems ar daugiau žaidėjų. Nes tai atrodo racionalu ir logiška, kad į pliažą ar į sodą paimta planšetė galėtų džiuginti visus esančius ne tik tada kai žiūrimi filmai. Tačiau pirmo gero žaidimo, bent jau man teko palaukti. Dabar jau jį turiu — žinoma tai Bearbushkas.

level1_4

Kame jo paslaptis? Greičiausiai tame, kad jis susidoroja su visais iššūkiais kurie gali kilti žaidimui planšetėje. Jis paprastas, tad jį gali žaisti bet kas. Jo valdymas ir vartotojo sąsaja puikiai išspręsti, tad žaidimui naudojama planšetė yra saugi. Jis komiškas, linksmas ir užvedantis. Galiausiai ir pati žaidimo mechanika yra tobulas sėkmės ir įgūdžių balansas.

Žaisdami Bearbushkas jūs išsirenkate lokį pilotą ir vairuojate erdvėlaivį, kuris akceleruoja pats. Taigi visas valdymas susiveda į tris funkcijas, sukti kairėn ar dešinėn ir šauti. Jei dvi poros brolių, ar keturi šį žaidimą kūrę pusbroliai būtų apsiriboję vien tuo, žaidimas būtų šiaip smagus, bet nekabinantis, tad jie sugalvojo šį tą tikrai netikėto.

level2_4

Raketos šaudo ne sviediniais, o siųstuvais. Kai pataikote į kito žmogaus ar dirbtinio intelekto valdomą laivą, iš jūsų bazės jo link išlekia raketa. Ši raketa vysis jūsų paženklinta taikinį pačiu trumpiausiu keliu, tad būtent čia ir prasideda įdomumas. Matote, jūsų taikinys, gali gudrauti, sukti ratus, šmirinėti greta kitų žaidėjų ar jūsų pačių. Tokiu būdu, net ir labai įgudęs žaidėjas kuris kosminio mūšio lauke padaro viską ką reikia, negali būti tikras dėl pergalės. Kodėl? Ogi todėl, kad raketas leidžia visi pilotai, daro tai dažnai, o jos sprogsta pirmojo kontakto metu. Taigi, net jei labai taikliai iššovėte keturis sykius, tai dar nereiškia, kad kažką nukausite. Gali būti ir priešingai, susimokę oponentai nesunkiai sušers jums jūsų pačių sprogmenis. Žaidime vyrauja sveikas, komiškas chaosas, kuris yra viena pagrindinių Bearbushkas sudedamųjų ir tai nuostabu. Žaidimas tinka vakarėliui, tinka šeimai, tinka tūnojimui palapinėje kol praeis lietus. Paprastutis, greitas, sukeliantis juoką ir mokantis dalytis tuo kas smagu.

level3_2

Dar viena įdomi detalė yra ta, kad žaidime tarsi egzistuoja ir agresyvus kooperacinis režimas. Dirbtinio intelekto valdomi erdvėlaiviai kaunasi tikrai profesionaliai, tad net jei žaidžiate dviese ir įjungiate du iPad’o vairuojamus priešus, netruksite suprasti, kad pergalė nebus lengva. Tiesą sakant, norint laimėti teks susitarti, kad pirma bus nudaužtos kompiuterio valdomos meškoškos, o tik tada jau aiškinsitės tarpusavyje.
Puikuma.
Nuoširdžiai rekomenduojame.

level2_1

P.S.: Žaidime yra 4 pilotai, kurie yra kosmetinis priedas ir trejetas lygių, kurių du papildyti papildomais pavojais, tokiais kaip meteoritai ir lazeriai. Deja kol kas jis išleistas tik iPad planšetėms. Kūrėjų puslapis čia.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *