Balandžio Play4Fame League of legends turnyro apžvalga.

Balandžio mėnesį – keturias savaites vyko League of legends Play4Fame turnyrai, kuriuose komandos rinko taškus. Atėjus gegužės 2 dienai, įvyko Play4Fame turnyro  mėnesio finalas, jame kovojo 16 daugiausiai taškų surinkusios komandos. Turnyro prizas 1000$.

Play4Fame turnyre buvo nemaža dalis naujų komandų. Norėčiau atkreipti dėmesį jog  turnyre dalyvavo ir   Na’Vi. Pirma kartą girdite komandos pavadinimą? Nieko baisaus – trumpai pristatysiu. Na’Vi – yra viena iš geriausių DOTA žaidimo komandų. League of Legends žaidžia dalis komandos narių, o likusią dalį sudaro nauji žmonės.

Play4Fame – tai aukšto lygio turnyras, dalyvauja stiprios  komandos. Balandžio mėnesio didžiajame finale buvo įdomių kovų, kurias norisi peržiūrėti dar kartelį. Trumpai apžvelgsiu kovas.  Pirmajame ture staigmeną padarė Déjà vu komanda laimėdama kovą prieš mTw, o naujokai  Na’Vi įrodė savo vertę laimėdami prieš vieną stipriausių Europos komandų – aAa.

Ketvirtfinalyje verta dėmesio kova buvo tarp exHCL Gaming ir Déjà vu. Abi komandos norėjo patekti į kitą etapą, komandos darė viską, kad tik laimėtų. Tačiau stipresnė buvo exHCL taip patekdama į mažajį finalą.

Mažajame finale susitiko   CLG.eu prieš exHCL Gaming ir Na’Vi prieš AL. Didelio dėmėsio sulaukė kova Na’Vi prieš AL. Komandos turnyre žengė be pralaimėjimų, ir įrodė savo galimybes užimti pirmąją vietą. Tačiau   AL komandą be didensnių sunkumų laimėjo prieš Na’Vi ir  užsitikrino vietą  didiajame finale, tuo tarpu  CLG.eu rodydama savo sugebėjimus bei komandinį susižaidimą nugalėjo   exHCL Gaming taip patekdami į finalą kartu su  AL.

Kova dėl trečios kovos vyko gan įtemptai, bet kuri komanda galėjo laimėti, tačiau sėkmė nusišypsojo  exHCL Gaming komandai.

Ypač daug dėmesio susilaukė finalinė kova – AL prieš CLG.eu. Finalinė kova vyko iki dviejų pergalių.  Piroji kova prasidėjo  abiejų komandų susikaupimu. Niekas nedarė klaidų, kova buvo taškas į tašką, bet AL pradėjo lenkti CLG.eu per porą žingsių į priekį, taip priversdami CLG.eu suklysti ir pralaimėti pirmąją kovą. Antroji kova prasidėjo CLG.eu komandos naudai, jie užtikrintai valdė kiekvieną žemėlapio centimetrą, užklupdavo AL komandos narius nepasiruošusius, kontroliavo džiungles, drakoną, baroną ir tokiu būdų užtikrintai laimėjo antrąją kovą. Rezultatas išsilygino 1:1. Prasidėjus trečiąjai kovai, AL komandą stengėsi nebekaroti tų pačių klaidų todėl nesunkiai dominavo savo juostose, tačiau CLG.eu nepanikavo ir stengėsi priešintis. Netruko daug laiko, kol AL įrodė esanti pranašesnė, užgaudė priešininkų komandos narius ir pasinaudodamin proga nugalėjo CLG.eu bei laimėjo Play4Fame turnyrą.

1 vieta AL

2 viete CLG.eu

3 vieta exHCL Gaming

4 vieta Na’Vi

 

 

Komentarai

Vienas atsakymas
  1. tomas 2012/05/07 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *