Atskleistas naujas "Grasshopper Manufacture" žaidimas – "Lollipop Chainsaw"

Po naujausio „Grasshoper Manufacture“ žaidimo „Shadows of the Damned“ buvo sunku gan greitai tikėtis naujų anonsų – žaidimo pardavimai nuvylė leidėjus, nuo komandos atsiskyrė vienas prodiuserių, tačiau tai nenuslopino Suda&Co entuziazmo kurti žaidimus, kurie patinka jiems patiems, ir kurių kūrimo procesą jie vykdo nuo pirmo iki paskutinio bito. Viename didžiausių Japonijos video žaidimų žurnalų „Famitsu“ šios savaitės pradžioje buvo atskleistos sekančio „žiogų manufaktūros“ žaidimo gairės, kurios aidu atsimuša nuo „Shadows of the Damned“ koncepcijos.

„Lollipop Chainsaw“ – taip vadinsis naujasis studijos žaidimas, kuriame žaidėjai, valdydami San Romero aukštosios mokyklos palaikymo komandos šokėją Juliet užkurs rožiniu punšu trykštantį mirties konvejerį madingiausiems pastarojo laikotarpio video žaidimų blogiukams – zombiams. Kad žaidimas išsilaisvintų nuo tam tikrų suvaržymų ir apribojimų, matysime daug rožinio kraujo, kuris pradės lietis su pirmąja zombiu invazija į Juliet mokyklą per jos aštuonioliktąjį gimtadienį. Tačiau grandininis pjūklas – ne vienintelis Juliet privalumas – būdama šokių komandos pažiba, ji tą patirtį ir lankstumą pritaikys kovoje su priešais, tuo pačiu demonstruodama jauno kūno estetinį triumfą. Žaidimo garsu rūpinsis tas pats Akira Yamaoka, atsakingas už visų studijos žaidimų garso dizainą. Žaidimo eigoje Juliet už tam tikrus pasiekimus gaus galimybę tobulinti savo weapon of choice. Taip pat iš pirmųjų žaidimo vaizdų atrodo, kad Juliet lydės keistas kompanijonas – galva-pakabukas. Tai dar labiau susišaukia su „Shadows of the Damned“ modeliu, kur pagrindinis veikėjas taip pat turėjo mini kompanijoną.

Duodamas interviu Suda 51 prisipažino, kad jau seniai norėjo sukurti žaidimą, kurio veiksmas vyksta mokykloje, kur tradicinė ir konservatyvi aplinka drastiškai pasikeičia į kažką priešingai kitą. Žaidimas pasirodys Playstation 3 bei Xbox 360 konsolėms. Suda teigia, kad 70 procentų žaidimo jau sukurta. Kol kas „Lollipop Chainsaw“ atrodo stulbinamai panašus į „Shadows of the Damned“ tik su moteriškos lyties protagoniste, ir seksizmu trykštančiu ne iš teksto/kalbos užuominų, bet iš vaizdo. Tiesa, visiškai naujas erdves atveria akrobatinių veikėjos veiksmų potencialas.

Nieko papildomo kolkas neatskleidžiantis žaidimo puslapis: http://www.lolli.jp/

Komentarai

4 komentarai
  1. Tagio 2011/07/21 Atsakyti
  2. Pijus 2011/07/21 Atsakyti
  3. ZZ1 2011/07/21 Atsakyti
  4. Artojas 2011/07/21 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *