Astralis – IEM Katowice 2017 CS:GO čempionai

Vakar pasibaigė vienas didžiausių gyvų Counter Strike: Global Offensive turnyrų pasaulyje. Lenkijos Katovicų mieste įvykęs Intel Extreme Masters 2017 finalas išaiškino naujuosius čempionus, kuriais po atkaklios finalo serijos tapo danų komanda Astralis.

Intel Extreme Masters Katowice titulas tapo dar vienu danų įrodymų, kad šiuo metu jie yra geriausia poasaulio CS:GO komanda, nors finalo serija prieš FaZe Clan ir nebuvo tikia švari, kokios būtų norėję naujieji čempionai.

faze

Jau pirmajame žaidime FaZe Clan parodė, kad Astralis gali nelaukti lengvo pasivaikščiojimo. Nors „žvaigždžių komanda“ pravardžiuojami FaZe Clan kartu pradėjo žaisti visai neseniai, pirmajame Cache žemėlapyje buvo matomas komandos susižaidimas, o FaZe Clan pirmąją žemėlapio pusę laimėjo 10-5. Apsikeitus pusėmis Astralis penketukas laimėjo šiek tiek daugiau raundų, tačiau įspūdingi šūviai iš FaZe Clan lyderio Finn „karrigan“ Andersen ir „NiKo“ garantavo pirmąjį žemėlapį žvaigždžių komandai, kurį jie laimėjo rezultatu 16-9.

Po gero pasirodymo savame žemėlapyje FaZe sulaukė rimto išbandymo, nes Astralis antrąjąm žaidimui pasirinko savo mėgstamą mūšio lauką Overpass. Nors šiame žemėlapyje FaZe ir toliau demonstravo įspūdingus individualius momentus, tačiau reikiamu momentu Astralis laimėjo savo eco raundą ir persvėrė žaidimą į savo pusę užbaigdami žemėlapį 16-12 savo naudai, taip išlygindami serijos rezultatą 1:1.

Trečiajame žemėlapyje Nuke atrodė, kad danų komandai Astralis pavyko palaužti FaZe komandos dvasią, o žaidimo pradžia prasidėjo danų dominavimu 7-1. FaZe Clan perėmus CT pusę, žaidimas išsilygino, tačiau buvo kiek per vėlu. Astralis palaužė FaZe ekonomiką pačioje žaidimo pabaigoje ir taip užsitarnavo dar vieną laimėtą žemėlapį kuris taip pat pasibaigė 16-12 danų naudai.

astralis

Paskutiniuoju finalo mūšio lauku tapo Astralis žemėlapio pasirinkimas Inferno, o FaZe šiame žemėlapyje atrodė gana blankiai. Nors FaZe ir laimėjo pistoletų raundą, tačiau danai netruko persverti svarstykles savo naudai ir laimėjo pirmąją žemėlapio pusę 9-6. Vis tik FaZe be kovos pasiduoti neketino ir netrukus rezultatas buvo 13-13. Astralis pasiėmė taktinę pauzę, o tai išmušė FaZe iš žaidimo ritmo. Astralis po pertraukėlės pasiėmė dar 3 raundus iš eilės ir užsitikrino Intel Extreme Masters Katowice čempionų titulą savo sąskaitą papildydami 104 000 dolerių.

tonybet0 ss0pp0

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *