Anno 2205 | Anonsas

Lankydamiesi Gamescom parodoje, turėjome progą apsilankyti uždaroje Ubisoft Blue Byte studijos demonstracijoje. Žurnalistams buvo pristatyta jau šeštoji „Anno“ serijos žaidimo dalis „Anno 2205“.

„Anno 2205“, kuris sudarytas iš miesto statymo, ekonominės simuliacijos bei realaus laiko strategijos elementų. Žaidimas žada būti išleistas lapkričio 3 dieną.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad šiame serijos žaidime bus galima išskristi iš Žemės ir įkurti bazę Mėnulyje (kurio bazėse galėsime statyti branduolinius sintezės reaktorius bei išgauti retąsias medžiagas). Gamescom parodos metu kūrėjai atskleidė, kad be jau rodytų standartinių Žemės ir Mėnulio gyvenviečių bus galima vystyti arktinių regionų bazes. Pagal žaidimo istoriją, arktiniuose regionuose įsikūrusios „arktinių sergėtojų“ grupės siekia sustabdyti klimato kitimą, tačiau po derybų leido įkurti bazes šiuose regionuose, kad žaidėjo frakcija galėtų išgauti, pavyzdžiui, super-lydinius. Statant šias bazes reikės valdyti šilumą: ją gamins industriniai pastatai, o naudos – gyvenamieji.

Šias bazes jungs prekybos keliai, tad žaidimo žaismas susidės iš atskirų sesijų – pažaidžiate vienoje bazėje, pasigaminate tam tikrų resursų ir galite juos „transportuoti“ į kitas bazes.

Kūrėjai šį kartą parodė ir karinį režimą. Tai realaus laiko režimas, kurio metu reikia įvykdyti tam tikrą užduotį, pavyzdžiui, mums rodė trumpą misiją, kurios metu pasitelkiant laivų flotilę reikėjo sunaikinti priešininkų bazę. Tokie realaus laiko kariniai intarpai turės vieną pagrindinę misiją ir šalutinių nebūtinų užduočių. Veiksmų bus įvairių: atakavimas, laivų taisymas, priešininkų sugluminimas, energijos ir medžiagų rinkimas, power-up’ai ir pan. Žaisdami kariniame režime taip pat gausime „karinių taškų“ bei kelsime savo lygį, taip atrakindami naujus karinius vienetus. Be to iš karinio režimo galėsite parsivežti pirminės žaliavos į savo bazes.

Bendrai paėmus, žaidimas mums paliko gerą įspūdį, tad tikimės, kad šis įspūdis ir vėliau nesuges.

 

Komanda A:
Artūras Rumiancevas
Gediminas Tarasevičius
Giedrė Račkaitė
Jonas Brazys
Mangirdas Beniušis
Mantas Svidras
Martynas Klimas
Mažvydas Tautkus
Monika Gerdauskaitė
Vaidas Mikelskas
Vytautas Snicorius

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *