Angry Birds kosTmose

„Rovio“ kelias į pasaulinį dominavimą buvo sunkus – eilė mobiliųjų aplikacijų ir žaidimų, kurios nesugebėjo iškelti įmonės į paviršių – traukė ją vis gilyn ir gilyn. Tačiau kai padėtis atrodė be išeities, iš paprasto ranka piešto eskizo gimė „Angry Birds“ ir viskas pasikeitė. „Angry Birds“ užkariavo pasaulį, todėl atėjo laikas keltis į kosmosą – naujasis serijos žaidimas „Angry Birds Space“, pasirodysiantis kovo 22 dieną vakar buvo pristatytas iš Tarptautinės kosminės stoties visiems žemės gyventojams ir erdvėje patruliuojančioms nežemiškoms būtybėms.

Žaidimo geimplėjus bus pristatytas šiandien „Samsung“ renginyje, tačiau jau žinoma, kad į žaidimo mechaniką bus įnešta papildomos dinamikos, kurią sukurs žaidimas gravitacija – žaidimo pasaulio objektų trauka ar jos nebuvimas. Šiek tiek pasikeis ir patys herojai – įgausiantis labiau futuristinius – kone superherojiškus pavidalus. „Angry Birds Space“ žymi ir naujos partnerystės tarp „Rovio“ ir „Nasa“ pradžią. Nekaltomis Twitter žinutėmis apsikeitusios organizacijos rado bendrą kalbą ir sieks „Angry Birds“ pagalba edukuoti žaidėjus, kurie prie pramogos, kuria neabejotinai yra žaidimas, bandys pateikti ir naudingos informacijos apie NASA kosminius tyrimus ir atradimus ir taip įkvėpti moksleivius ir studentus siekti karjeros mokslo srityje.

Su „Angry Birds Space“ žaidimu kartu pasirodys ir visa eilė piktųjų paukščiukų produkcijos – žaislai, niekučiai ir oficialus žaidimo kompanijonas, išleistas kartu su „National Geographic“. Žaidimas pasirodys iOS, Android įrenginiams, PC bei Mac platformoms. Žaidimas turės 60 lygių. Papildomi lygiai atkeliaus su žaidimo atnaujinimais arba bus pasiekiami juos įsigijant žaidime.

Komentarai

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *