American McGee žengia į žaidimų socialiniams tinklams rinką

Chariazmatiškasis American McGee po paskutinės nesėkmės su pretenzinguoju „Alice: Madness Returns“, nusprendė palikti AAA+ žaidimų rinką ir persiorientuoti į nedidelių projektų socialiniams tinklams kūrimą. McGee studija „Spicy Horse“, kurios ofisas įsikūręs Šanchajuje sieks sublizgėti didžiausią potencialą turinčiame video žaidimų sektoriuje didžiausią potencialą turinčioje tolimųjų Rytų rinkoje. Atrodo, kad Vakarų žaidėjai ir regiono kultūra galutinai veda iš proto vakarų kūrėjus, kurie vadovaudamiesi posakiu „Savam krašte pranašu nebūsi“, tarsi pirmieji aukso ieškotojai vis dažniau žengia į išsvajotąjį Azijos Eldoradą, kurio dar nesugadino Metacritic, projektų vadovai, marketingistai ir impotentai žaidėjai.

I feel so lonely, lonely, lonely NOOOOOOOOOOOO!!!

Jau vasario mėnesį „Spicy Horse“ pristatys dviejų dimensijų „counter strike“ – „Big Head Bash“. Tai internetinės batalijos, klasikine „komanda prieš komanda“ mechanika. Žaidimo cinkelis – kolekcionuojami avatarai, pasižymintys tam tikrais spec. sugebėjimais, ginkluote ir, aišku, išskirtine išvaizda. Kovos vyksta žemėlapiu principu – t.y. norinti laimėti komanda turi nukauti tam tikrą oponuojančios komandos narių skaičių. Šiuo metu žaidimas yra atviroje beta stadijoje – norintys išbandyti gali pasišaudyti keliuose lygiuose, iš kurių tik „Jungle“ yra pakankamai išbaigtas. Meniu langai juodraštiniame variante, tad tam tikros funkcijos neveikia. Žaidimas bus monetizuojamas per avatarus(ir tikriausiai reklamas) – McGee paminėjo, kad pagal planą žaidime turi atsirasti vietos ir žinomiems veikėjams, kurie neš pinigėlius ne tik „Spicy Horse“, tačiau ir tų veikėjų autorinių teisių savininkams.

Grįžtant prie „Alice: Madness Returns“ temos – pagal American planus tai bus „paskutinis“ jo kurtas AAA+ kategorijos žaidimas. VgCharts duomenimis, buvo parduota tik kiek daugiau nei pusė milijono „Electronic Arts“ išleisto stilingo veiksmo platformerio kopijų. Turint omenyje, kad didžioji žaidimo kūrimo darbų dalis buvo atlikta Kinijoje, galima daryti prielaidą kad žaidimas galbūt atpirko investicijas, tačiau neabejotinai smogė McGee pasitikėjimui savo talentu.

Kaip ir įprasta ne AAA+ žaidimų rinkoje, „Big Head Bash“ galėsite žaisti nemokamai. Galite pradėti jau dabar: http://bigheadbash.com/

 

 

 

Komentarai

3 komentarai/-as/-ų
  1. Giedrius 2012/01/02 Atsakyti
    • The Architect 2012/01/03 Atsakyti
  2. Arvydas 2012/01/17 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *