AION — Laukiam patvirtinimo apie pergalę?

Jau kuris laikas reguliariai rašau laiškus NCSoft su viltimi gauti atsakymą dėl susiklosčiusios padėties. Tiesą sakant prašiau ne kažką keisti, bet paaiškinti kaip viskas yra iš tikrųjų. Iš dalies dėl to, kad buvau apkaltintas gandų skleidimu, iš dalies dėl to, kad žaidimo GM’ai, kurie paprastai turi labai ribotą informaciją šiais klausimais, pateikinėjo vis kitokius atsakymus. Šiandien gavau tikrai nemažai vilčių suteikiantį laišką:

„Rest assured that there will be news in this regards in the very near future that will resolve and clarify and close the story. I do hope it will be good news as we do of course have our community in mind, none the less please do hold for an update from me as there will be one…“

Nudžiugau, nes logiškai mąstant, po dviejų savaičių tylos, nebuvo prasmės rašyti ir šią žinutę… …nebent reikalas pajudėjo ir yra prošvaisčių. Apribojimų Lietuviškiems IP netaikymas tai minimumas kurio tikiuosi… Dabar galvoju, kad ir oficialus launch’as būtų puiku.

Kol kas dar anksti šventę švęst. Bet šventės nuojauta irgi smagus dalykas!

Jei kam reikia istorijos refresh’o: Naujiena apie tai, kad Lietuvai bus taikomi IP banai ir atviras laiškas NCSoft.

Beje, prieš porą savaičių išsiunčiau laišką ir „Innovai“ su klausimais dėl jų planuojamų veiksmų mūsų regione. Nieko neatrašė. Vienok savo saite jie skelbia, kad bet kokie bandymai jungtis prie jiems priklausančių regionų bus blokuojami.

Komentarai

Vienas atsakymas
  1. Nyweris 2009/09/15 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *