Ačiū už burbulus. Buvo gerai!

Vakar twitinau apie tai, o šiandien pagalvojau, kad gal ir pablogysiu.

Buvom su šeima pūsti burbulų burbuliatoriuje. Tik po to supratau, kad realiai sudalyvavom labai keistam flash mob‘e :). Buvo neįtikėtinai smagu ir ne tik dėl burbuliukų gausybės. Buvo smagu pamatyti Kaune žmonių. Linksmų, gerai nusiteikusių ir panašu, kad visai laimingų.


Tiesą sakant, mes su tais burbulais biški fail’inom, tai paskui leidom laiką žiūrėdami svetimus. Kitą syk, pats košę užmaišysiu, nes pirktinė… yra pirktinė.

Nemažai ten mūsų buvo prie to Soboro, bet prisimenant jaunystę paėmė nervas. Kas darosi su mano miestu? Turiu galvoj, kodėl pamatęs 50 žmonių vienoje vietoje taip nudžiugau, nors prieš gerą dešimtmetį, šioje vietoje žmonės kažką veikdavo nuolat. Laisvės alėja buvo gyva, o dabar totaliai nukraujavus (su labai baisiais gangrenos požymiais). Miestas miršta ir vis dar norisi spjauti į veidą tiems, kurie prastūminėdami „Akropolį“ įtikinėjo, kad jis „atgaivins“ centrą. Buvo laikas kai centrą galėjo atgaivinti policijos patruliai. Buvo laikas kai jį galėjo atgaivinti apšvietimas. Buvo laikas, kai jį galėjo atgaivinti verslo skatinimas, naktiniai viešojo transporto maršrutai, kad ir minimalios investicijos į kultūrą… Buvo. Bet pražuvo, o kas ir buvo daroma, buvo daroma, nu tragiškai per vėlai. Jau nekalbant apie vis kažkur dingstančias babkes. Pas mus kalba, kad šustas jas pralupdavo, o Kupčinskas laiko už žando (beje tai labai akivaizdu).

Vakar nuėjau 100 žingsnių fontano link ir palikau vienas. Parduotuvės kurios dar dirba, merdi, vitrinos siaubingos. Tos kurios nedirba išvis apleistos. Žmonių nėra, kavinių praktiškai nelikę, o iš ko gyvena likusios (Gal išskyrus trendinį PJ) man mįslė. Paskui pamačiau Merkurijų. Buvau pamiršęs kas jam nutiko. Labai keista, kai stereotipiškais vadinamų gyventojų mieste, nugriaunamas pastatas, ant kurio laiptų visi tie stereotipiško miesto gyventojai turėjo bent po vieną pasimatymą. Gal jis ir baisus buvo. Bet bent jau mano požiūriu, tai buvo sunkiai atsiejama miesto dalis. Kaži kas išaugs vietoj jo? Žiūrint į tai kas darosi su atseit Smetonos laikus menančios gatvės pirmais aukštais, įtariu, kad pastatys ką nors iš veidrodžių arba skardos.

Priešais fontanas. Jį remia svetaine.lt, bent jau taip galima suprasti iš ant fontano stovinčio stendo. Jie matė ką remia? Jiems tai patinka? Vanduo iš fontano vos sunkiasi, dėl to, jo bala žino kiek metų jau matę burbulai atrodo siaubingai. Apie vandenį. Tirštai rudos spalvos su žalsvais atspalviais, pilnas dumblo, šiukšlių ir kažkokių gleivių. Siaubinga. Siaubinga tokį turėti, eksploatuoti ir rodyti žmonėms.
Mirštam. O labai gaila.

Esu labai dėkingas laimikis.lt ir visiems kas prisidėjo prie burbuliatoriaus, kad anas įvyktų. Buvo gera. Net labai.

Labai labai :). Ir neburbuliuokit, kad kas kartą kai rašau apie Kauną burbuliuoju. Toks jau tas Kaunas. Burbuliatorių miestas.

Komentarai

14 komentarų
 1. ZZ1 2009/07/28 Atsakyti
 2. inkvizitor 2009/07/28 Atsakyti
 3. jignas 2009/07/28 Atsakyti
 4. Kraugerys 2009/07/29 Atsakyti
 5. Pedro 2009/07/29 Atsakyti
 6. Pjovėjas 2009/07/29 Atsakyti
 7. Mažvydas 2009/07/29 Atsakyti
 8. Tomas 2009/07/29 Atsakyti
 9. Artojas 2009/07/29 Atsakyti
 10. VanBuren 2009/07/30 Atsakyti
 11. h 2009/08/03 Atsakyti
 12. Artojas 2009/08/03 Atsakyti
 13. h 2009/08/04 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *