Microsoft, atleisk man

Taip, šis retorinis laiškas susišaukia su šituo ir pasakoja istorijos su XBOX Live Gold serviso nutraukimo tęsinį. Šiuo atveju tai yra ir istorijos epilogas. Praėjo trys mėnesiai šaunaus siautimo XBOX Live(NOT. Remember – your ethernet card is dead, n00b?) ir vėl gavau laiškelį, kad mano prenumerata bus pratęsta už tuos pačius 15 svarų. Tai buvo wake up call pratęsti bendravimą su XBOX Live support’u. Atknisau paskutinį jų siųstą laiška, su prašymu atsiųsti telefono numerį, ir laiką, kuriuo jie galėtu man paskambinti. Pateikiau duomenis užvakar. O šiandien jau sulaukiau skambučio.

Taisyklinga american english kalbanti mergina vardu Rania buvo tikrai labai maloni. Akimirkai net pasvajojau, kad XBL support’as galbūt sėdi Europoje, tačiau Rania paklausta atsakė kad Egipte, ir jei aš čia[Egipte] nebuvau, tai būtinai turėčiau nukeliauti – nepasigailėsiu. Viskas ko jai reikėjo, kad ji ne tik nutrauktų mano prenumeratą, bet ir panaikintų jau sugeneruotą sąskaitą už papildomus tris mėnesius – paskutinių keturių kredito kortelės skaitmenų ir mano gamertag’o. Viskas užtruko tik penkias minutes ir visiškai neskaudėjo. Geranoriški klausimai kaip tiksliai tarti mano vardą ir ar kartais aš ne iš Graikijos, nes vardas į tokį panašus(kunigaikščio Gedimino pelenai apsivertė „grabe“), buvo tik malonios profesionalaus aptarnavimo detalės.

Tad viešai atsiprašau Microsoft už burnojimą prieš juos nė nepabandžius išspręsti problemos jų siūlomu keliu. Žinote tie lietuviški genai – sėdėti ant pečiaus mėnesį neskalbtais rūbais, čiulpti „Estrelą“ ir burnoti, kad valdžia bloga, algos mažos, o mokesčiai astronominiai.

P.

Komentarai

6 komentarai/-as/-ų
  1. ZZ1 2010/10/14 Atsakyti
  2. Epikus 2010/10/14 Atsakyti
  3. Rokimusas 2010/10/14 Atsakyti
  4. Darius 2010/10/15 Atsakyti
  5. ZZ1 2010/10/15 Atsakyti
  6. Artojas 2010/10/16 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *