Kitą savaitę aš žaisiu (sutaupyta 36Lt. Part II)

Šiaip prie tos nerūkymo estafetės bandau priderint savo kasdienį gyvenimą. Šiandien į pavakarę išmuš 100 valandų kaip nerūkiau. Realiai tai rekordas. Savo sąskaitoje turiu kelis daugiau ar mažiau sėkmingus metimus rūkyti, bet kaip ir minėjau, vis kokią pypkę papypkiuodavau ar cigarą kokį. Dabar nieko. Dabar jau matau, kaip čia gavosi su anos dienos įrašu. Parašytas jis buvo turbūt piko stadijoje, kurią to įrašo rašymas atkentėti ir padėjo. Šiaip ta diena visa buvo šūdina. O vakar jau nieko. Šiandien galima sakyti išvis jaučiuosi normaliai. Buvau su Kuku kieme pastovėt kai rūkė. Jau ir kvapas ne ypač malonus. Nors man dar nesmirdi kaip kitiems. Labiausiai šiandien akys nušvito kai tas pats Kukas į mašiną įlipo parūkęs. Shit. Toks jausmas, kad jis suvalgė peleninę į kurią prieš tai palijo. Man dabar totaliai gėda dėl tų akimirkų kai iš balkono varydavau miegot ir įrodinėdavau žmonai, kad tame kvape nėra tragedijos kuri maišo užmigt. Nes aš natūraliai galvojau, kad ji jaučia tą patį kvapą kaip ir aš. Tokį gal kiek nemalonų, degėsių prieskonį turintį, bet iš esmės visai neerzinantį aromatą. Dabar žinau, kad kurį laiką nerūkęs žmogus jaučia visai ką kitą. Tikrai kažkaip nepatogu. Važiuodamas namo nupirksiu kokį šokoladuką jai.

Šiandien esu sutaupęs ~36 litus. Ketinu už juos nusipirkti kažką skanaus vakarui. Nežinau kas tai bus, bet greičiausiai vynas. Tuo pat patestuosiu ir savo kiek pakitusį atsparumą sąlygomis kai organizme atsiranda alkoholio. Šią savaitę jokio jo negėriau. Jei vietoj 100 valandų, atsilaikysiu ~40 dienų sutaupyčiau pakankamai pinigų Microsoft SideWinder X8 pelėnui. Jį testuoju kiek daugiau nei savaitę. Tikrai pradeda patikti, apie jį plačiau papasakosiu kitą savaitę. Įspūdžius apie Street Fighter teks atidėti, mat pradėjus metimo rūkyti maratoną, šiam žaidimui buvo uždėtas ban‘as. Priežastis paprasta. Pradedant suprasti jo mechaniką žaisti darosi įdomu. Azartas sunkiai valdomas, o laimėti man vis dar labai sunku net ir easy lygiu. Žaisdamas jį aš tikrai prarasdavau savitvardą net ir tais atvejais jei po dvikovos išeidavau parūkyt. Žodžiu mėginsiu vėl jį paklibinti tik kitos savaitės antroj pusėj ar dar vėliau. Iki tol ketinu pabaigti Rusijos kampaniją Empire Total War žaidime ir pradėti jį iš naujo jau už ATR. Manau būsiu pasisėmęs pakankamai patirties daryti tai aukštesniu sudėtingumo lygiu. Iki pirmadienio turėčiau damušti Resident Evil 5, tad į PS3 diskasukį atkeliaus Killzone 2. Kadangi mane tame žaidime domina tik keli elementai, first look‘ą jam turėčiau parašyti gan greitu metu. Vakar, ateinančio savaitgalio proga, galų gale įdiegiau ir lauktuves iš Ukrainos. Cryostasis paruoštas žaidimui. Manau jį žaisiu kitą savaitę.

Taip pat ateinančią savaitę ketinu kyštelti nosį į WOW, kad pažiūrėti kaip sekas Kaimynui. Užuojauta sėdus :), bet anyhow WOW > rūkymas.

Wii Fit mūsų namuose gyvena jau nuo Kalėdų. Tikrai teko pavargti, kol padėjau seniui rasti šią dovaną savo žmonai, bet daiktas vertas to. Senai noriu apie tai parašyti, bet vis nesigauna. Priežastis paprasta. Nematau prasmės pasakoti kažką apie žaidimą kurį pažaidžiu tik iš nuobodulio. Buvau sudaręs sau programą ir iškėlęs sąlygą, kad apie Wii Fit parašysiu tik tuo atveju, jei mankštinsiuos bent savaitę, kasdien, be pertraukų. Nesigavo. Apžvalgos nėra.
Šią savaitę išsirinkau trasą, kur galėčiau bėgioti krosą. Šalia namų, miškelyje, su gan nuožulnia tačiau ilga įkalne. Ir krūvis bus ir bendras distancijos atstumas ne per didelis. Sakiau mėginsiu bėgiot. Lygiagrečiai mėginsiu padirbėt su ta Wii apžvalga. Kol galva užimta metimu rūkyt, reikia naudotis priepuoliu ir vystyti kitus sveikatai naudingus užsiėmimus.

Žodžiu jei viskas gerai, kitą savaitę praleisiu šiek tiek laiko su Wii Fit ir galų gale papasakosiu kas tai per daiktas. Ir kodėl iki šiol jį įmanoma gauti tik turint blatą. Kad ir kur begyventum.

Žadėtas kotletų su sūrių receptas irgi kitą savaitę. I‘m a busy man! Jei prie tokios darbotvarkės dar rasiu minutę užsirūkymui, tai būsiu didžiai nustebęs :).

Dar syk dėkui visiems už palaikymą anam poste. Šiek tiek nustebau sulaukęs tiek ir įvairių reakcijų :).

P.S.: Škotai. Knygai dar laiko neradau, bet jei tu man ją siūlai iš nuoširdžių paskatų, manau tave tiek pat nudžiugins žinia, kad man jau kur kas geriau. Ir lengviau. Manau duotuoju atveju tai svarbiausia :).

Komentarai

9 komentarai/-as/-ų
  1. Skotas 2009/03/20 Atsakyti
  2. artojelis 2009/03/20 Atsakyti
  3. Coreg 2009/03/20 Atsakyti
  4. kaimynas 2009/03/20 Atsakyti
  5. kaimynas 2009/03/20 Atsakyti
  6. Coreg 2009/03/21 Atsakyti
  7. kaimynas 2009/03/21 Atsakyti
  8. Toxis 2009/03/22 Atsakyti
  9. Paulius 2009/03/24 Atsakyti

Atsakyk

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *